Marketing

Sheez
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 17.03.2014
Dobry den,

Provozuji designove atraktivni, jednoduchy a prehledny eshop zabyvajicim se doutniky http://www.metromix.cz, kvalitni, vyborne hodnocene a takove, jenz v cr z 90% nenajdete. Ovsem vzhledem k tomu, ze reklama na tabakove vyrobky je celostatne zakazana, hledam zatim stale legalni cesty, viz ppc. Dokazal by mi nekdo poradit jake dalsi formy propagace je v ramci prodeje tohoto produktu mozne vyuzit?

Dale budu rad za kazdou formu kritiky, pozitivni, ale predevsim i negativni.

Dekuji, David H.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
MOžná bych zkusil obyčejné MFA. Dát tam článek a zvýraznil slova "doutníky" apod., aby každý pochopil, že po kliknutí je to přesměruje na eshop. MFA by byl zaměřen informačně o doutnících bez viditelných reklam. - ale je to na hraně. nevím, jestli se odkaz v textu bere jako reklama :-D (pak by totiž každé zmínění o webu, a to i tvůj odkaz tady, by byl chápan jako reklama).

Jinak Reklamovat asi není uplně nejlepší výraz = Reklamace - uplatňování odpovědnosti za škody a vady :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Máš to pěkné
Já bych v tomto případu popřemýšlel a vykalkuloval reklamu se zaměřením na cílová tištěná media.
Já doutníky kouřím " víkendově" vozím s cohiby konkrétně Robustos z Kuby každý rok a hodně známých je po mě chce také a samy mezi s sebou si to řeknou až mi pak volávají úplně cizí lidi. Tak možná vyzkoušet i nějakou párty sponzorovat samozřejmě kvalitní (Pha, KV..)
Jo a těžce mě otravuje ta landing page na to se ti 80% vyser* dle mě já osobně by jsem odešel

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Zakladni vylepseni:
Misto "Zadejte datum narození", dej jen tlačítko "Vstupte" a nad to neco jako "kliknutim na "Vstupte" potvrzujete, ze je vam 18+"
Dal jsem ani nesel, jak vidim formular pred zobrazenim obsahu stranky, okamzite utikam...

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Poptavka-zdarma.cz, wico, PcDr. Marty neblbněte, proč odpovídáte, když toto téma je čistě pro ženy, které chtějí reklamovat vadné zboží? :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Trošku jsem tedy upravil název topicu, nyní mohou psát všichni a ne jen ženy a z dotazu kde reklamovat jsme přeorientovali téma na dotaz jak propagovat :-)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
díky, konečně se tu nebudu cítit tak stísněně :-D

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
tak slovo ztisnene taky podle me neexistuje :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je možná propagace dárkových produktů s tabákovým obsahem?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se