Marketing

Roman Kümmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 24.09.2013
Zdravím vás,
vzhledem k tomu, že jsem před nedávnem spustil novou službu http://www.clanky-v-aukci.cz, rád bych vás touto cestou požádal o radu.
Chtěl bych totiž oslovit vydavatele různých médií a informačních serverů, aby se o službě vůbec dozvěděli a případně ji začali využívat pro nákup obsahu (pokud je některý z nabízených textů zaujme). Nevím ale bohužel přesně, jak na to.

Jedna z variant, která mě napadá, je postupně obesílat vydavatele e-mailem. To by ale mohlo hraničit se spamováním, a je to poměrně zdlouhavé. Druhá možnost je najít server, který navštěvují hlavně redaktoři a vydavatelé a kde by tedy bylo vhodné umístit reklamu, nebo se o službě zmínit. Neznáte takové místo? Případně jak byste službu dostávali do povědomí vydavatelů vy?

Děkuji vám za reakce
Roman K.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Vzhledem k tomu, že ti nechci radit (důvod pochopíš časem), tak ti jen řeknu, že je docela vtipné, že máš službu, ale nemáš dopředu strategii, jak jí propagovat a kde sehnat její "uživatele".

Mimochodem moje otázka na tebe: Ty si vážně myslíš, že to co se tam prodává za pár korun bude nějaký skutečný vydavatel chtít?

(Skutečným vydavatelem myslím někoho, kdo nemá hromady PR webů s články za 30 Kč, ale opravdu normální magazín...)

Roman Kümmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 24.09.2013
janKali píše:
Ty si vážně myslíš, že to co se tam prodává za pár korun bude nějaký skutečný vydavatel chtít?


Služba je teprve v plenkách, takže je tam, co tam je. Je jen na uživatelích, jaké texty se v nabídce budou objevovat.
BTW: Mohu říci, že pár článků mě tam už i teď opravdu zaujalo.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Klidně lidi oslov pomocí mailu, dobré je se ale na začátku ihned omluvit (za spam), poté by jsi mohl pořídit. Nejjednodušší je kontaktovat majitele podobných fór - webů, a zaplatit si u nich emailing na již stávající uživatele. Tam bude cena jednoznačně vyšší (konkurence). Reklama, články, promo na fórech - Webdeal, Webtrh, Lupa, Placla, KupČlánek a jiné. Určitě bych prodloužil dobu cookies na tvých affilech.

Roman Kümmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 24.09.2013
Kohy: Díky za náměty. Mimo jiné byla platnost cookies prodloužena na 30dnů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se