Marketing

xLucky
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 28.05.2012
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda by mi někdo poradil jak propagovat koncert. Jedná se o skupinu mladých studentů, který to dělají především pro zábavu, kde vstupné je
symbolické za 50 kč. Uvítám jakékoliv nápady a tipy jak to propagovat, aby na jejich koncerty přišly lidé. Zkoušíme facebook a letáčky, ale zatím jen desítka lidí. Napadají mě zda existují nějaké weby, kde by se zdarma dala akce zaregistrovat,... a nebo máte jiné nápady, co by bylo zdarma?
Děkuji všem za odpověď
Píšu jen pro ženy zajímavý [url]blog http://www.chvilkaprozenu.eu/[/url]

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já si myslím, že tohle je zrovna produkt, který je potřeba propagovat přímo. Co oslovit majitele hospudek, restauraci apod. přímo? Budou rádi, že mají za malý peníz zábavu a vy si taky něco vyděláte. Mám známého, co hraje taky v amaterské kapele a dělají to podobně. Udělají si plakáty, které vyplepí pár týdnů předem.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
kroketak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 19.05.2014
Kluci mají určitě fejsbuk, založte si událost, udělejte video, co se bude sdílet... ale záleží na cílovce a podle toho se pak dá propagovat ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se