Marketing

Aka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 27.03.2018
Ahoj,
chci se zeptat, jak byste propagovali nový magazín www.openminded.cz? Bude to určitě hodně těžký, protože konkurence je obrovská, ale i tak to chcu zvládnout. Na co se tedy soustředit? na SEO a linkbuilding? Nebo něco jiného? Co byste volili?

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Aka píše:
Ahoj,
chci se zeptat, jak byste propagovali nový magazín http://www.openminded.cz? Bude to určitě hodně těžký, protože konkurence je obrovská, ale i tak to chcu zvládnout. Na co se tedy soustředit? na SEO a linkbuilding? Nebo něco jiného? Co byste volili?

Pro začátek bych přestal ignorovat zprávy...
Pak bych asi omezil spamování fór až do doby než o ty rady budeš mít opravdu zájem.
Pak bych asi zkusil získat nějaké freelinky a možná i pár linků placených (výměna, počlánek, adsranky atd.)

Aka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 27.03.2018
O rady mám zájem :) Já opravdu stojím o kritiku a radu s propagací :) Díky za rady :)

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
jeste si to proklikejte, obcas to dela divny veci. napr kdyz scolluju dolu na home page tak se mi otevre nejaka polozka z menu.

Ten nadpis, nesel by udelat ostrejsi?

Funguje Vam dobre sdileni na FB? vyzkousejte.

Za mě jinak určitě SEO, časem případně emailing... A zpočátku bych tomu pomohl PPC abyste dostal treab nake statistiky, jak dlouho tam lidi jsou nebo jestli se nejaci vraceji.....

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se