Marketing

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj
mám stránky, na které se rok neměnil obsah (bylo ho tam i málo a link building byl minimální) po roce na stránkách intenzivně pracujem, odkazy přibývají, jen roboti i díky absenci ranků stále nikde. Nějaké tipy jak je trochu popohnat?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pracujte dále... :) Předpokládám, že už v indexu je...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Google+ je mocný popoháněč

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
sitemap reindex GWT a Bing WT
a do seznamu opakovaně vkládat i podstránky dokud se nazakousne

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Tipy, které se tu objevili by byli možná fungující u nových stránek. Když už jsou rok puštěny, proč v indexu nejsou?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Turek píše:
Ahoj
mám stránky, na které se rok neměnil obsah (bylo ho tam i málo a link building byl minimální) po roce na stránkách intenzivně pracujem, odkazy přibývají, jen roboti i díky absenci ranků stále nikde. Nějaké tipy jak je trochu popohnat?


Nejsou v indexu?

Mas na mysli, ze je nenajdes pomoci site:domena.cz? Nebo je nevidis zaindexovane v Google webmasters?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Díky všem za rady.
Ono na stránky dělám solidní linkbuilding.
bsteer ty před rokem jsou, ale dva měsíce vznikajíci obsah ee.
Stephane myslím site:domena.cz

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
No, ale ani to rozhodně normální není. Dva měsíce je i na seznam dlouhý doba, kord když máš indexaci podpořenou linkbuildingem.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
nj nějak jsem se mu znelíbil. Ale Google taky. Přitom link building jde na podstránky, jde i z míst ala youtube, rajce, atp... ale my ho rozmlsáme :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Také jsem řešil reindex webu který nějakou dobu ležel, na Google hodně pomohlo G+ a po 4 dnech od změny začal Google do indexu cpát nové stránky velmi rychle. Seznam, to je ale jiné kafe, tam jsem dělal všechno možné i nemožné a až po několika meilech s podporou se dali věci do pohybu. Seznam mi 2 měsíce indexoval 0 stránek, pak podpora ručně přidala hlavní stranu a když tam byla ta jedna strana celý měsíc a pořád nic, pak teprve uznali, že je něco špatně. Jinak klasika "poslal jsem vám tam robota, čekejte" :-( No dnes je to 4 měsíce a Seznam už se chytil a má v indexu konečně alespoň 50% webu a pomalu to leze nahoru. Je to ale boj, nicméně takhle dlouho, s tím jsem se ještě nikdy nesetkal.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je pravda, že, pokud web dlouho ležel, mohl obdržet v celku dlouhou "přistupovací" kvótu. :P

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Osvedcilo sa mi, ze na Google+ spravim profil stranky, nazeniem tam 5-20 znamych a pridavam prispevky, obcas prispevok + link na stranku. Do par dni mam zasadne vsetky linky zaindexovane v Google.

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Nedávno som svojej starej osobnej jareso.com doméne zaplatil predĺženie registrácie na 10 rokov dopredu a v tom istom čase sa mi zrazu indexácia webu aj návštevnosť z Google zhruba strojnásobila. Neviem, či to má súvislosť, alebo nie. Doména je z roku 2005 a predtým som ju obnovoval raz ročne.
Až teraz som ju prvý krát, z dôvodu ochrany názvu/ochrannej známky zaplatil na dlhšie obdobie. Zdá sa však, že to trochu pomohlo aj z hľadiska SEO.

Inak, môže sa samozrejme jednať aj o čistú náhodu, ale mám taký pocit, že to asi úplná náhoda nebude.
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zajímavý tip, jde jen o to, zdali to bylo tím. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se