Marketing

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zdar a sílu,
jak vám šlape systém Posts Genius ? připadá to jen mě, že oproti systému Placla tam prostě nikdo neinzeruje ? zkusil jsem tam dokonce na jednom webu dát všechny kategorie a cenu 15 korun, abych se podíval jestli uvidím všechny nabídky a ono nic, navíc se mi u webů ani neaktualizují ranky když se hnou. Funguje ten systém vůbec ? Není už to jen taková mrtvola ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Doposiaľ som ten systém nepoužíval a ni nebudem. Pre mnohých bude problémom sídlo spoločnosti a teda nutnosť sa stať platcom DPH. Po Rozsiahlej kampani prišiel úpadok..

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
Doposiaľ som ten systém nepoužíval a ni nebudem. Pre mnohých bude problémom sídlo spoločnosti a teda nutnosť sa stať platcom DPH. Po Rozsiahlej kampani prišiel úpadok..

Já to chtěl vyzkoušet i jen z důvodu toho, že v tomto případě zřejmě plátcovství DPH odpadá, ale bohužel kde nic není ani finančák nebere :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
Marek L. píše:
Doposiaľ som ten systém nepoužíval a ni nebudem. Pre mnohých bude problémom sídlo spoločnosti a teda nutnosť sa stať platcom DPH. Po Rozsiahlej kampani prišiel úpadok..

Já to chtěl vyzkoušet i jen z důvodu toho, že v tomto případě zřejmě plátcovství DPH odpadá, ale bohužel kde nic není ani finančák nebere :-D


ako myslíš, že odpadá? Videl som niekde tvrdenie, že sa nemusíš stáť plátcom, že je tam nejaká výnimka, ale i tak by som to neriskoval a pochybujem, že "berňaku" by stačila výhovorka na nejakú výnimku..

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Taky jsem to zkoušel, je to bída...
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jací brouci se mohou vyskytovat v mouce

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Celkově je nějak mrtvo ohledně tohoto systému, takže asi nejlépe na tom nebude. Nezkoušel jsem ho a ani nechci, jen to beru z toho pohledu, že jsem o tom dlouho nic nečetl nikde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Co nějaké novinky po čase? PlaCla mi poslední měsíce spíše připomíná poptávku po PR webech. Je jedno co mám v popisu webu, všichni to ignorují a hážou nějaké nesmyslné nabídky, přitom sami chtějí jen tématický web. Už mě to přestalo bavit promazávat.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Placla sice zvedla minimální cenu za článek, ovšem moc se toho nezměnilo a už se tam docela pracně vybírá, navíc pokud už splní web placlou nastavený limit, nebude se majiteli chtít psát za 154 korun, navíc některé poptávky, to snad píše pětileté dítě, aby člověk vydedukoval o co jde tak by potřeboval věšteckou kouli. Posts Genius to je ještě horší, když člověk sníží cenu za článek někam od 50 do 70 korun tak jsou tam občas i nějaké nabídky, ale je to o ničem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Popravdě přestávám využívat oba systémy. U Postsgeniusu čekám, až bude možná výplata (díky 30 dnům ochrany) a u Placla napíšu ještě jeden článek, abych dosáhl výplaty a kašlu na oba dva. U Placly mě popravdě nebaví se prodírat těmi nabídkami, které jsou dost chaotické a u Postsgeniusu je zase malá poptávka, navíc jim tam neustále hapruje hodnocení webů a léta mi pagerank od 1 až po 3 a tím se snižuje sama o sobě poptávka, aniž bych to mohl ovlivnit.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se