Marketing

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Regnul jsem si zajímavou doménu, chodí mi tam 5000 lidí denně. Zatím jsem je přesměroval někam jinam...ale jak na tomto lze vydělat? Díval jsem se na zkracovače - ale půl dolaru za 99% cz trafficu/1000 zobrazení není zrovna vejvar. Jako ne, že by byla padesátikoruna denně úplně málo, ale asi by na tom mělo jít vyvařit více...Máte nějaký nápad?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
5 000 lidí denně, za nově registrovanou doménu. Pěkný
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No není nově registrovaná...mám ji už tak od Vánoc. Ale je to klasická překlepovka, takže nějaký obsah s adsense bych neriskoval..ale redirect jinam celkem funguje...ale nic nevydělá :-) Trafic 99% ČR...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Nasměruj si ji někam relavntně k sobě na něco
zkoušej redirecty třeba na affil linky atp
možností je mnoho...stačí se zamyslet :)
záleží taky hodně co to je z traffic
případně když nevýš co prodej ji dokud je čas nebo nabídni ten trafik rozumě
ja jsem první zájemce

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Mohu se zeptat o jakou stránku jde ?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno budu teda laborovat...třeba ten trafik zase rychle ztratí :-) Stejně je to podezřelé, občas mám pocit, že si někdo dělá srandu a posílá mi to sem a tam schválně, zase tak dobrá překlepovka to není...já bych ji do prohlížeče teda nenapsal no...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sikec píše:
Mno budu teda laborovat...třeba ten trafik zase rychle ztratí :-) Stejně je to podezřelé, občas mám pocit, že si někdo dělá srandu a posílá mi to sem a tam schválně, zase tak dobrá překlepovka to není...já bych ji do prohlížeče teda nenapsal no...


Určitě tam máš nějaký měřič , ne? Pokud to chodí hlavně z Čech, tak by to pro mě bylo zajímavé.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
parking...parking....parking....mmj tu doménu bych chtěl fakt vidět moc se mi to nezdá :)
edit:
ono 5k muže mít třeba seznan.cz seynam.cz atd. prostě decentí překlep na top doménu.....

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ja často chodim na sezam.cz - ale to zabezpečovací technika. Tak ode mně tam pár desítek přístupů mají .
(trvalo mi 2 týdny, než jsem přišel na to, že pod klávesou N je drobek. Ještě, že ve slově "půjčky" není N)

Co by měl jako s parkingu?

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:
ja často chodim na sezam.cz - ale to zabezpečovací technika. Tak ode mně tam pár desítek přístupů mají .
(trvalo mi 2 týdny, než jsem přišel na to, že pod klávesou N je drobek. Ještě, že ve slově "půjčky" není N)

Co by měl jako s parkingu?

No přece $$$$$$$ myslím že minimalně 1$ na rpm by tam měl záleží zase co je to za návštěvnost ale i tak by to bylo asi víc než má teď:)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
katalog píše:
No přece $$$$$$$ myslím že minimalně 1$ na rpm by tam měl záleží zase co je to za návštěvnost ale i tak by to bylo asi víc než má teď:)



tak zase můžeš být rád, že to máš v doláčích a né v ukrajinské měně:
http://www.penize.cz/kurzy-men/6503-ukrajinska-hrivna
auuuuuu

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno ale redirecting s affil linkem mají vesměs všude zakázaný...a landing page...no jde o překlep jedné dost navštěvované domény se "zábavou", takže když to přesměruju na půjčkový web, jako bych to přesměloval do koše. Ale jak říkám, po zkušenostech, že mi na jinou stránku začalo chodit z neznámého důvodu 10 000 lidí denně a dnes tam chodí 45 UIP denně si myslím, že se někdo baví na můj účet. Ovšem traffic je 99% český, takže žádný čínský generátor IP...no za posledních 24 hodin skoro 11000 lidí, ale před měsícem tak 300...no o tom jsem vždy snil...říká se, že prachy jsou v traffiku ne?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sikec píše:
Mno ale redirecting s affil linkem mají vesměs všude zakázaný...a landing page...no jde o překlep jedné dost navštěvované domény se "zábavou", takže když to přesměruju na půjčkový web, jako bych to přesměloval do koše. Ale jak říkám, po zkušenostech, že mi na jinou stránku začalo chodit z neznámého důvodu 10 000 lidí denně a dnes tam chodí 45 UIP denně si myslím, že se někdo baví na můj účet. Ovšem traffic je 99% český, takže žádný čínský generátor IP...no za posledních 24 hodin skoro 11000 lidí, ale před měsícem tak 300...no o tom jsem vždy snil...říká se, že prachy jsou v traffiku ne?


Hele, mám web, kam mi přijde tak 5 lidí a o wíkendech tam příjdu tak max. jen já :-D...a vydělá mi tak 5tis. za měsíc. O návštěvnosti to fuckt není.

...záleží co na webu máš a jak to umíš prodat.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
nekecej tady.. kraviny
postni link a cenovku a je
nebo spamuješ ty svoje poloweby v podpisu jen?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
nekecej tady.. kraviny
postni link a cenovku a je
nebo spamuješ ty svoje poloweby v podpisu jen?


Klíčové weby sem nedávám...nebudu provokovat.
Je pravda, že za tím není jen marketing, ale i obchod a tvrdá práce.
A potom, co Seznam začíná posilovat obchodní činnost, budou mít marketéři krušné chvíle.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
to bylo na "sikece" s tou jeho pohádkou "Regnul jsem si zajímavou doménu, chodí mi tam 5000 lidí denně"
ne na Tebe Poptávko zdarma :)
zahul ob čas odreguj se od toho :D
Poptavka-zdarma.cz píše:

Klíčové weby sem nedávám...nebudu provokovat.
Je pravda, že za tím není jen marketing, ale i obchod a tvrdá práce.
A potom, co Seznam začíná posilovat obchodní činnost, budou mít marketéři krušné chvíle.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ted jsem se urazil...prý poloweby no...vlastně když o tom přemýšlím, asi jo no...no a když mluvíš o té cenovce...kolik jsi ochoten zaplatit za 10000 návštěvníků za den, kteří hledají jistý fun web a dostanou se na tvoji stránku? Hned pudou zpět ne?
Ještě snad...nespamuju poloweby ...nechci být ošklivý, ale na WD jsem získal zatím nejvíce bodů ze všech...to není útok wico, netřeba reagovat...já jen že opravdu může nastat chvíle, kdy najednou na nějakým svým webíku uvidíš 10000 lidí denně a začneš zkoušet adsense a sklik a zjistíš, že proklik je 0,0001 a ty hledáš alternativy. Jak říkal IP man, děkuji, že jste na mě byl milosrdný...

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
sikec: Muzem testnout ten parking, jestli chces ... mam tam i PPV (pay-per-view) vhodny pro CZ traffic. Kdyztak vice do PM s konkretni domenou.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Takže jak jsem čekal, nějaký vtipálek mi tam posílal traffic zřejmě. Nevím co tím sleduje kdo, ale nyní je tam 1 návštěva za hodinu...tím se omlouvám za poplašené téma. Asi si to tu někdo ve vlákně přečetl a se svým žertíkem přestal. Já to beru, děkuji za poučení neznámý švarný udatníku.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sikec píše:
Takže jak jsem čekal, nějaký vtipálek mi tam posílal traffic zřejmě. Nevím co tím sleduje kdo, ale nyní je tam 1 návštěva za hodinu...tím se omlouvám za poplašené téma. Asi si to tu někdo ve vlákně přečetl a se svým žertíkem přestal. Já to beru, děkuji za poučení neznámý švarný udatníku.


Si děláš kozy, ne? Já už bouchnul šampaňské

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:

Hele, mám web, kam mi přijde tak 5 lidí a o wíkendech tam příjdu tak max. jen já :-D...a vydělá mi tak 5tis. za měsíc. O návštěvnosti to fuckt není.

...záleží co na webu máš a jak to umíš prodat.

A to ti kolik platěj za lead? :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
katalog píše:
A to ti kolik platěj za lead? :)


Prodávám tam otvíráky na zavíráky :-D
Čéče, kdybych to měl napojený na lead, tak si nevydělám ani na slanou vodu :-D.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
se neomlouvej spamnul jsis poloweby a je to ok v lepším případu...pokud tedy nejsi na hlavu
sikec píše:
Takže jak jsem čekal, nějaký vtipálek mi tam posílal traffic zřejmě. Nevím co tím sleduje kdo, ale nyní je tam 1 návštěva za hodinu...tím se omlouvám za poplašené téma. Asi si to tu někdo ve vlákně přečetl a se svým žertíkem přestal. Já to beru, děkuji za poučení neznámý švarný udatníku.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Mam klienta, ktery dava kolem 0,05 za proklik....

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se