Marketing

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Připravuji se na založení jednoho projektu, jehož zásadním faktorem bude logo. Tím se bude prezentovat i na tiskovinách. Mám vymyšlený název, ale ten je natolik neutrální (což je záměr), že není lehké vymyslet "něco k němu".

Jak vymýšlíte loga? Znáte nějakou databázi log, kde berete inspiraci? Nebo prostě uděláte to, co vás napadne?

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevím, jestli ti pomůže zrovna toto, ale zde by si případně mohl najít trochu inspirace

http://www.eelogo.com/design.html
http://www.pacificwebeffects.com/store/ ... lates.html

Jinak zajímavé a dobré vlákno, jelikož toto mě vždy zajímalo, jelikož nemám ani trochu cítění designové co se týká tvorby :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Nehledej inspiraci na internetu. Nepoužívej vůbec počítač. Vem si papír, tužku a tvoř. Na škodu není příjemný prostředí.

Pokud to nejde, nech si logo vytvořit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Robert píše:
Nehledej inspiraci na internetu. Nepoužívej vůbec počítač. Vem si papír, tužku a tvoř.

Pokud to nejde, nech si logo vytvořit.

Souhlas, taky mám sešit kde jsou různé fáze log a podobně, no to kdyby jste viděli :-D ale je to asi nejlepší, s tužkou v ruce se člověk lépe vyjádří.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Záleží od zamerania, dobré je pobehať po vonku, po meste a všímať si reklamy, billboardy alebo logá iných...

FrantaB
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 19.10.2011
Je zapotřebí mít nějakou vizi, která by měla vzejít z informací jako jsou: jaké je zaměření projektu, jaká je cílová skupina, co má samotné logo vyjadřovat, jak má působit atd. Pohrát si pak například i s psychologií barev atd.

zuzu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.12.2011
Tvorby logotypů a log mě stále baví, inspirace je všude dost

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
No záleží, o čem ten projekt jde... Jak ho nejjednodušeji vzít.. Prostě originalita a lehkost... Jak všichni psali, nejlepší je vzít sešit a začít tvořit a pak se popřípadně zeptat grafika, který logotyp je podle něj nejlepší .)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
No zober si konkurenciu v obore, alebo logá, ktoré sa ti páčia. Napríklad Zlatý Bažant, HP, a ďalšie. Vyber to, ktoré sa ti najviac pozdáva a približuje sa k tvojmu projektu. Napríklad HP.
Všimni si, že HP je Hewlett-Packard (po zakladateľoch). Ale majú jednoduché a zapamätateľné logo.
Momentálne je v kurze mať logo ako jednoduchý text, ktorý má pozadie tvorené "jedným ťahom". Dúfam, že sa rozumieme :)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Kusi píše:
Napríklad HP


HP bych si za vzor nebral. Davat do loga slovo "invent" byla jednoznacne blbost, ktera stala tezke miliony. A to dvakrat.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se