Marketing

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Zajímalo by mě, jakým způsobem mám docílit zvýšení Sranku. Ano, moc dobře vím, že ranky nejsou přímoúměrné s kvalitou webu, že o hodně věcech nevypovídají, problém je ale v tom, že pro účely, ke kterým některé mé weby směřuji je vyžadován určitý Sranky i google rank. Ať dělám, co dělám, nedosáhnu na nových webech (staří 1 - 3 měsíce) vyšší Srank než 2. Dokonce i když nedělám nic, jen publikuji, tak ten Srank 2 dosáhnu taky, i když později. V podstatě mi připadne, že je úplně jedno jestli něco dělám nebo nedělám - po nějakém čase srank vždy vyleze na 2 a konec... Uvítal bych nějakou radu, jak docílit zvýšení sranku? O SEO si myslím, že vím celkem dost a v tomto je mi to stejně k ničemu... Jen ještě dodám, že se nejedná pouze o weby, které mám v podpise, ale i o mnohé další.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Víš, je to práce pořád a pořád dokola, internet se rozrůstá, takže se ve své podstatě rank pořád "dělí". Vyber si silné domény a zkus nějakým způsobem vyřešit výměnu, nákup či odkaz z příspěvků o vyšším ranku.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Nějaké ty odkazy na tyto weby, o kterých mluvím mám, řekněme, že tak v řádech desítek. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli když budu mít desítky, třeba kvalitnějších odkazů, tak se s tím dá dosáhnout zvýšení, nebo je potřeba stovky, tisíce odkazů?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Nevím, jaká je definice kvalitního odkazu, ale já mám na mysli zhruba stránku podobné tématiky s Srankem 3-5 a Googlerankem 2-5

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zpetne odkazy, hodne obsahu, dobre navrzena struktura webu...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
prolinkovat si řádně web
u článků používat štítky a related post
sehnat odkazy a to i na podstranky
odkazovat jinam (relevantně)
používat operativně <a rel="nofollow" href="...
vydržet a psát

Kód: Vybrat vše
http://napoveda.seznam.cz/cz/hledani-fulltext-algoritmus-vyhledavani-razeni-vysledku-faq-dotazy.html

sem se kouknul na ty morske plaze a chci se tě zeptat mě zajímá proč tam půlku slov máš tučně v článkách?

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Tučná slova a fráze používám pro zvýraznění textu, hlavně proto, že když přijde návštěvník na web, tak ho tučné fráze ihned bijí do očí, ví potom, o čem článek zhruba je

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
raR2 píše:
Tučná slova a fráze používám pro zvýraznění textu, hlavně proto, že když přijde návštěvník na web, tak ho tučné fráze ihned bijí do očí, ví potom, o čem článek zhruba je

Tak to je fajn já si spíš myslím, že když totok uvidí tak se mu zamotá hlava. Nestačili by dvě tři kw tučně? A k tomu poutavější titulky a nadpisy.
ještě koukám HTML-Lang si možná upravit

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Podle mě je to věc názoru, ale spíš se přikláním k tomu, že je tam četnost toho zvýraznění opravdu zbytečně vysoká. Díky za názor, v dalších článcích se bude zvýrazňovat trochu méně.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Zpětné odkazy, co nejvíc a hodně kvalitních (kvalitní tz. aby odkazovaly ze stránky která má hodně ranků a málo externích odkazů).
Také stálé aktualizování webu pomáhá (tz. přidávání článků atd..)
Také je třeba dodat že i když se S-rank přepočítává prakticky každý týden, tak indexování zpětných odkazů a samotné stránky trvá někdy i déle.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
m1ch3l píše:
Zpětné odkazy, co nejvíc a hodně kvalitních (kvalitní tz. aby odkazovaly ze stránky která má hodně ranků a málo externích odkazů).
Také stálé aktualizování webu pomáhá (tz. přidávání článků atd..)
Také je třeba dodat že i když se S-rank přepočítává prakticky každý týden, tak indexování zpětných odkazů a samotné stránky trvá někdy i déle.


S-rank se určitě nepřepočítává každý den, spíše bych to viděl na 7-14 dnů.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Kohy píše:
S-rank se určitě nepřepočítává každý den, spíše bych to viděl na 7-14 dnů.


Šak jsem psal že každý týden.

puhy.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 09.05.2013
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chce to na tvrdo najít web o SR 8 a koupit si odkaz. Samozřejmě, musíš hledat nejnižší nabídku. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se