Marketing

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
stephan píše:
Asi pred mesicem jsem spustil nekolik webu a zapomnel jsem na jakykoliv linkbuilding a pomalicku se stejne drapou nahoru. Nejde na ne zadny odkaz a stejne se zacinaji prosazovat.

Tak se ptam, je nutne shanet vubec nejake odkazy? :D Jaky delate zakladni linkbuilding u svych webu, kdyz u neregistrujete do katalogu?


Bez odkazů to stále nejde a ještě hooodně dlouho nepůjde, jedině za předpokladu, že na tebe někde někdo sám odkazuje a ty se staráš jen o obsah webu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wladass píše:
Těžko ti půjde nahoru nějaký web, který nemá žádný zpětný odkaz, to je volovina. Pokud říkáš, že tvůj web nemá žádný zpětný odkaz a obsazuje první místa na nějaká KW, tak tomu nevěřím.

Nepsal jsem, že obsazuji první místa, ale že se weby drápou nahoru! V tom je velký rozdíl ;-) Věřit tomu můžeš a nemusíš, ale popravdě jsi díky svému testu katalogů došel téměř ke stejnému výsledku. Nebo snad považuješ 10 katalogových odkazů za silnou základnu pro prosazení se ve vyhledávačích?

alijosha píše:
Bez odkazů to stále nejde a ještě hooodně dlouho nepůjde, jedině za předpokladu, že na tebe někde někdo sám odkazuje a ty se staráš jen o obsah webu.


Nikdo na mě neodkazoval, byly to nové weby a na domény nesměřovaly žádné odkazy. Možná jsou vyhledávače již natolik kvalitní, že ti k pozicím např. na 2.-3. straně stačí dobrý obsah a přitom nemusíš mít ani zpětné odkazy. Ale to se asi nedozvíme. Teď jsem na weby udělal menší linkbuilding a díky tomu se posunuly výš.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nepovažuji, ale testování není u konce samozřejmě. I vyhledávačům chvíli trvá, než vše zaindexují apod. Mě se naopak potvrdila kvalita nástroje Ahrefs.com :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
stephan píše:
Nepsal jsem, že obsazuji první místa, ale že se weby drápou nahoru! V tom je velký rozdíl ;-) Věřit tomu můžeš a nemusíš, ale popravdě jsi díky svému testu katalogů došel téměř ke stejnému výsledku. Nebo snad považuješ 10 katalogových odkazů za silnou základnu pro prosazení se ve vyhledávačích?



Nikdo na mě neodkazoval, byly to nové weby a na domény nesměřovaly žádné odkazy. Možná jsou vyhledávače již natolik kvalitní, že ti k pozicím např. na 2.-3. straně stačí dobrý obsah a přitom nemusíš mít ani zpětné odkazy. Ale to se asi nedozvíme. Teď jsem na weby udělal menší linkbuilding a díky tomu se posunuly výš.


Tak ono to může být také tím, že vyhledávače nový obsah na chvilku hodí výše a pak postupně zařadí tam, kam patří reálně. Tudíž brzy by mohlo dojít k pádu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Myslím, že dobré odkazy jsou stále třeba. Z vyhledávačů ti lidi chodit mohou, ale stačí to?

Z mých zkušeností vím, že ke každému článku se sem tam odkaz hodí, protože jakmile je na stejné téma alespoň trochu konkurence... jsi v háji.
Bohužel.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Do zacatku zapis do katalogu neuskodi, dlouhodobe ale asi nic moc.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
stephan píše:
Zdravím,

chtěl bych se vás zeptat, do jakých katalogů registrujete své weby?


Katalogy moc neřeším. Určitě vždy Firmy.cz, 1188.cz, firmy.vybereme.cz, najisto.cz, .. Pak dělám to, že si zadám klíčové slovo a katalog, nebo přidat stránku - např.: "rekonstrukce bytu přidat stránku". Z toho co vyleze vyberu to co je použitelné ( 1 až 2 stránka ) a pak zase pozměním dotaz.
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Wladass píše:
Rozhodně mám v plánu v tom testu pokračovat i pro web zaměřený na jedno téma, ne jako tento :)
Edit: Pro ty kdo nepostřehli testování, tak info :
http://wladass.cz/testuju-katalogy/
http://wladass.cz/testuju-katalogy-registrace/
http://wladass.cz/testuju-katalogy-registrace-2/
http://wladass.cz/katalogy-tyden-po-registraci/


Ja spis premyslim jinak - vrati se ti ten cas, co do toho investujes? Budou to trvale odkazy, ze kterych ti budou proudit lide treba za rok. Ja sam si u mnoha webu vygeneroval par odkazu, ktere rocne privedou na web tisice navstevniku. Udela registrace v katalogu totez? Btw. podobne testy jsou uplne k nicemu, protoze stejne nezmeris, jestli to pujde nahoru jenom kvuli katalogum. Kdyby to bylo tak jednoznacne, bylo by podobnych studii jako maku.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Bavíme se tu o čase max. pár hodin týdně a ne o nějakém full-time času věnovanému registrací do katalogů. Svůj test nikomu necpu, jen publikuju výsledky. Nemám v plánu se na to vykašlat, mám spousty webů a u tohodle jsem si chtěl jen otestovat katalogy o nic víc nejde :) A kecy typu "tohle je k ničemu" jsem už slyšel u spousty webů a projektů a kde teď jsou.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
newerabiz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 08.11.2011
Podle mě katalogy mají vliv, ale malý.
Hledáte horké tipy či [url="http://hottipy.cz"]zajímavosti[/url] ...?
 

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Má smyl to házet pouze do pár nejlepších. Era katalogů pomalu definitvně končí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se