Marketing

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravím,

chtěl bych se vás zeptat, do jakých katalogů registrujete své weby? Nemyslím tím, abyste zde zveřejnili 100 nebo 200 katalogů, ale spíše 10 až 20, do kterých se má smysl registrovat.

Nikdy jsem ještě web do katalogů neregistroval, tak by mě zajímal váš názor, jaké katalogy se vyplatí. :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já maximálně do Seznamáckého katalogu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Můžeš si dát sem i s článkem
katalog.ollo.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
stephan: http://www.linkfarma.cz :-D


Co to je proboha ? :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:

Co to je proboha ? :-D


no comments, píše se to i na stránkách :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Seznam, Google a můžeš zkusit Dmoz. Ostatní je odpad a nemá to žádný význam.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
Google je katalog ?


Ne Google je MFA přeci :-) http://404m.com/2012/11/22/tak-jsme-se- ... le-je-mfa/
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Reálně, kdo z Vás ještě registruje do katalogů? Jsem sice hodně zvědav, jak dopadne Wladassův test, ale i tak bych do katalogů už nikdy neregistroval, max firmy.cz a podobné.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Wladass píše:
Myslím si, že budeme všichni po testu celkem překvapeni :)

Já si právě myslím, že ten efekt teď asi ještě bude, ale do budoucna to bude jak? Nebude tam pak penalizace nebo něco podobného? Snad budeš ty weby i nadále sledovat aby šlo vidět, zda ty katalogy pak můžou mít i nějaký negativní dopad.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Lany píše:
Reálně, kdo z Vás ještě registruje do katalogů? Jsem sice hodně zvědav, jak dopadne Wladassův test, ale i tak bych do katalogů už nikdy neregistroval, max firmy.cz a podobné.


Hodně jsem o tom četl. Někteří od toho odrazují, někteří naopak doporučují. Tak jako vždy bude pravda někde uprostřed. Plánuji registraci do katalogů, ale pouze do max. 50, dělám si vlastní seznam. Registrace do stovek katalogů je zbytečná, ale v menším množství bude stále prospěšná. Ale musí se to udělat s rozumem :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Wladass píše:
Rozhodně mám v plánu v tom testu pokračovat i pro web zaměřený na jedno téma, ne jako tento :)

Tomu říkám live komunikace na fóru :D Super! Jsem zvědav, jaký bude ten reálný okamžitý přínos a jaký bude dlouhodobý dopad, zda nějaký bude :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zítra je v plánu vyhodnocení schválení odkazů a odstranění "mrtvých" katalogů, ale to až po STK :D

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Wladass píše:
Google je katalog ?

Jak koukám, tak už ne :D. Před rokem svůj katalog Google smazal. Byl na google.com/dirhp a přebíral odkazy z Dmoz. Podle mě bylo zařazení tam pro nové weby dost důležité, protože tam robot často chodil.

Asi i Google uznal, že na webu je už tolik stránek, že nemá smysl dělat nějaké skladiště s odkazy. To mělo význam tak 10 let na zpět. Takže tak či tak čeká stejně všechny katalogy záhuba. Seznam ho má víceméně stejně kvůli stejné věci jako si Google držel Dmoz a nedivil bych se, kdyby ho za pár let také zrušil.

xLucky
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 28.05.2012
Vlozit článek zdarma můžete na nový PR web http://www.pr-clanky.cekuj.net/ s SR 2.
Píšu jen pro ženy zajímavý [url]blog http://www.chvilkaprozenu.eu/[/url]

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
xLucky píše:
Vlozit článek zdarma můžete na nový PR web http://www.pr-clanky.cekuj.net/ s SR 2.


Co má tvůj PR web společného s katalogem? Budeš ten odkaz házet všude kam jen to půjde?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Opět špatný příklad propagace :) Aneb naseru svůj web, kam to jen jde :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kdyby alespoň za něco stál, ale na free hostingu PR šmejd :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
On to zjistí časem, možná :-) já už poslední weby nedal ani na Seznam a taky žijou, žijou úplně stejně ne li lépe, než ty, které jsou ve 150 katalozích.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já už svoje novější weby vůbec do katalogů neregistruji. Dříve jsem dával aspoň do těch hlavních, teď už ani to ne... :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Asi pred mesicem jsem spustil nekolik webu a zapomnel jsem na jakykoliv linkbuilding a pomalicku se stejne drapou nahoru. Nejde na ne zadny odkaz a stejne se zacinaji prosazovat.

Tak se ptam, je nutne shanet vubec nejake odkazy? :D Jaky delate zakladni linkbuilding u svych webu, kdyz u neregistrujete do katalogu?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Těžko ti půjde nahoru nějaký web, který nemá žádný zpětný odkaz, to je volovina. Pokud říkáš, že tvůj web nemá žádný zpětný odkaz a obsazuje první místa na nějaká KW, tak tomu nevěřím.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se