Marketing

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Dobrý den, je to necelý měsíc, co jsme rozjeli naši novou službu poskytování SMTP serverů.
Co se týče porovnání kvalita,cena,funkce nemáme na světovém trhu konkurenci, avšak již dlouho přemýšlím, kde hledat klienty.
Zatím se držíme na počtu 20-30 klientů měsíčně, což tvoří celkem slušný obsah.

Přemýšlel jsem, pokud by jsme expandovali celosvětově. Kde něco takového propagovat Google,Facebook ?

Budu rád za každou vaši radu
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak nejlepší reklamou jsou vlastní zákazníci.
Poté bych uvažoval o Googlu a i zde na Webdealu a Webtrhu, prostě především tam, kde je cílovka a zkusit to, zdali se to vůbec cenově vyplatí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Tak zisk tam pořád máme 600-700%..
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Asi bych se nejdříve soustředil na reference. Oslovil bych renomované projekty/firmy a nabídl jim hosting třeba i zdarma, výměnou za poskytnuté refernece. Tím bych rozptýlil případné pochyby o mých službách (v minulosti jsem zde už zažili směšné výpady podobných podnikavců, které stejně rychle skončily jak začaly :-D).
Pak bych nastavil nějakou časově omezenou akci na výraznou slevu pro prvních X projektů, případně affiliate atd.
Od věci by nebylo ani rozeslání nabídkového emailu firmam, které se webdesignem živý - oni pak doporučí Váš hosting.

Ondrej Remenár
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 20.01.2014
Tiez by som to najskôr riešil referenciami...

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Na tom pracuji, oslovil jsem Slevomat atp...
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

artaban
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 10.03.2014
Dobrý den,

prvně je třeba si uvědomit, že růst je pěkná věc, ale může Vás také svým způsobem potopit. Nejprve je třeba provést důkladnou analýzu situace, stanovit cíle, strategii, taktiku, akční plán a nastavit kontrolní mechanismy (to vše v rámci e-marketingové strategie). Pokud ve Vaší firmě nemáte marketingové oddělení specializující se na internetový marketing, může Vám v takovém případě přijít vhod outsourcing - služby internetových agentur apod.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Z.Netopil píše:
Na tom pracuji, oslovil jsem Slevomat atp...


Nechci brát žádné iluze, ale například Slevomat a podobně velké projekty mají většinou své servery, takže ty na nějaký hosting zdarma slyšet určitě nebudou, navíc, u neznámého poskytovatele, nebo společnosti nebudou riskovat, že to za týden zabalí a ani přijdou o miliónové kšefty :-).

Já bych to vzal naopak, začal u těch menších a pak se teprve soustředil případně na giganty.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se