Marketing

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,

už dlouho mi vrtá hlavou jedna maličkost... Některé (i seriózni) projekty někdy potřebují sehnat kopu kvalitních hlupáků, kteří si chcou vydělat peníze a skočí na vše...

Docela by mě zajímalo, kde se takoví hlupáci hledají? Na fórech se vždycky objeví někdo "chytrý", který napíše nějakou nesmyslnou mouchu (i když moucha je většinou někde úplně jinde) a odradí tím ostatní...

Máte nějaký tip, kde najít kvalitní hlupáky, nejlépe v kvalitním množství?

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
:D To je ošklivé... Diskuzní fóra,Mimibazar :) Doporučuji taky vyzkoušet portály s nabídkou práce a tam napsat.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nazvi svůj projekt "startup" a lidi se ti jenom pohrnou...

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Web-Automatics.com píše:
:D To je ošklivé... Diskuzní fóra,Mimibazar :) Doporučuji taky vyzkoušet portály s nabídkou práce a tam napsat.

To s tou nabídkou práce mě nenapadlo, a je to chytré.

stephan píše:
Nazvi svůj projekt "startup" a lidi se ti jenom pohrnou...


To fakt? :D já myslel že "Startup" je už skoro zakázané slovo..

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Máš ho tam.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
hyperinzerce
je bezva

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
na internetu (ale i v realu) se najde hromada naivních lidí. také se najde dost rádobymanagerů, co nabízí superprodukty nebo superslužby. časem ale příjdete na to, že tito lidé "vaří z vody" a kromě přehnaných ambicí nedokáží nic. dneska už se neposadním na prdel z nikoho a čkověk mě o svých kvalitách musí přesvědšit.

stejně tak je to s hledáním hlupáků. hlupáci byli, jsou a budou. práce s hlupáky je hodně velká dřina a já osobně vsázím raději na seriózní byznys a kvalitní lidi.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Na webtrhu i na jobs.cz lze většinu poptávek přeložit jako "hledám blba, který udělá hromadu odborné práce za minimum peněz". Tím minimem se kolikrát myslí i 30 Kč/hod. a míň, pokud to není rovnou "za reference". Takže hlupáci se shání kdekoliv, ale většinou je shání jiní hlupáci, kteří potom pláčou na fórech jak nejsou kvalitní lidi a jak to nefunguje a dodavatelé jsou nespolehliví a nekvalitní a kdesi cosi.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
basti píše:
Na webtrhu i na jobs.cz lze většinu poptávek přeložit jako "hledám blba, který udělá hromadu odborné práce za minimum peněz". Tím minimem se kolikrát myslí i 30 Kč/hod. a míň, pokud to není rovnou "za reference". Takže hlupáci se shání kdekoliv, ale většinou je shání jiní hlupáci, kteří potom pláčou na fórech jak nejsou kvalitní lidi a jak to nefunguje a dodavatelé jsou nespolehliví a nekvalitní a kdesi cosi.


kdyby jenom za minimum peněz...dost mě baví nabídky typu "pro svůj blog hledám copywritera....práce bez honoráře, ideální k nabytí žurnalistické praxe"

žurnalisté, pokud potřebujete praxi, jste u mě vítání :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
práce bez honoráře, ideální k nabytí žurnalistické praxe"

Světe div se, ale toto opravdu funguje. Ale pouze na kvalitnich, velkych webech. Napr. Studentpoint.cz takhle hleda pisalky.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já taky hledám kvalitní hlupáky, až na nějaké narazíte, pošlete je všechny za mnou. :)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Pokud mi velký server nabídne za článek follow link nebo i dva, klidně jim nějaký rozumný článek napíšu. Ale psát nějaké slátaniny o půjčkách, bydlení či hazardu "za reference" - no ani omylem! Dotyční totiž mají plné huby slibů jak přidají až bude líp a kdesi cosi - jenže to nikdy nenastane, poněvadž se hnedka najde jiný levný trouba a kvalita dnes přece nikoho nezajímá že... hlavně že to bylo levně :D

David Klouček
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 01.06.2013
Popros Kirše o seznam klientů.
Nette programátor | Student | Kolesolog | Hrebenarolog

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Celkem spousta lidí se chytá i na to, že napíšeš "projekt je teprve v začátku, nemohu nabídnout plat, ale mohu nabídnout % z prodeje". Kolikrát jsem viděl programátora, kterej třeba fakt měsíc psal RS pro nějaký takový projekt s vidinou toho, že až se to chytne, dostane 30% ze zisků. Samozřejmě už z takového přístupu "majitele" projektu je jasné, že projekt se z 99% nechytne a daný člověk na něm makal zadarmo.

Takhle hledal lidi do týmu i Petr Šalda
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
FB. Ale dobrá je i ta hyperinzerce. Tam je to opravdu hyper :D
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se