Marketing

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

za kolik by se mohl prodat odkaz na webu s PR3 a SR3? A za kolik na webu s PR2 a SR3?

Kolik by jste za odkazy z techto webu zaplatili?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Záleží na tom, kolik odchozích odkazů jde z webu ven a kde by se odkaz nacházel, u travel témat počítej tak kolem 100,- za měsíc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
No takhle ti to z hlavy asi jen tak někdo nevypálí. U mě by rozhodovala spíš návštěvnost, umístění odkazu, (ne)možnost obalení textem a z velký části celkovej dojem z webu. Já třeba na svym receptáři prodávam za 50 Kč / měsíc odkazy v sidebaru "Doporučujeme" a myslim si, že by už to šlo i za víc. Při prodeji jsem měl SR3 a PR1.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Takze je realna cena v rozmezi 50-100kc, pri vetsim stesti mozna i vice?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já prodávám PR 4, SR 3 za 150kč bez DPH měsíčně. Musíš si sám uvědomit cenu tvého webu :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wladass: Ja si cenu meho webu uvedomuji, ale otazkou je, jestli budou pote ostatni ochotni za tuto cenu koupit odkaz. Proto se ptam na zkusenosti ostatnich :)

Ale potesilo me, ze za jeden odkaz je realnych 100kc za mesic bez vetsich problemu pri prodeji.

Kolik odkazu prodavate na svych webech? 5,10,vic?

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
stephan píše:
Wladass: Ja si cenu meho webu

Wladass píše:
cenu tvého webu :)

OT: svého webu

trochu češtiny do komunikace zapojte :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass asi hodnotil svůj web, takže tam problém nevidím, zato ho vidím několikrát v tvém příspěvku nahoře :-) Tak si nejsem jistý, jestli to OT s češtinou bylo na místě :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Myslim, ze jsme to ja i Wladass napsali spravne. Sice se v obou pripadech mohlo pouzit slovo "sveho", ale to je detail, ktery umoznuje cestina. Myslim, ze neni vhodne zde resit gramatiku (od toho jsou jina fora) a uz vubec by ji nemel resit nekdo, kdo na svem blogu ma plno gramatickych chyb!

Abych se vratil k tematu, kolik prodavate odkazu na svych webech?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Čím méně tím lépe (externích odkazů) pak má každý externí odkaz z tvého (svého,mého,jejího,jeho :D ) webu větší váhu. Snažím se držet kolem 5ti externích odkazů na webu ale max. do 10ti.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
no dit já to zas tak vážně nemyslel, sám nejradši píšu jak mi zobák narost ;) a na svym blogu dvojnásob...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Cenu odkazu ovplyvňuje viacero atributov: ranky, umiestnenie, návštevnosť, možnosť obaliť textom, počet ext. odkazov a ich garancia. Samotné ranky pre mňa nie sú proritné pri nákupe odkazov, ale veľa ľudí ich stále berie ako základný atribut pre cenu odkazu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se