Marketing

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
V souvislosti se změnou provozovatele www.kupclanek.cz, systém od 1.1.2014 fakturuje v rezimu plátcovství DPH.

Jedná se jednu z menších, ale podstatných změn, které přijdou co nevidět.

Tip: chcete-li zůstat in, sledujte www.twitter.com/kupclanek

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Michale, kupclanek 100% změnil majitele, nebo je to jen forma spolupráce?

Díky za vysvětlení :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Kupclanek je 100% vlastněn spol. PRONETmedia, s.r.o.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Díky... A jen jestli to není nějaká tajná věc, co tě přimělo (resp. firmu) ke koupi? Jen pro zajímavost, popravdě bych tohle od tebe moc nečekal, že se pustíš do takovéto služby :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Vcelku detailně jsem na to odpovídal Jirkovi Rosteckému na Mladém podnikateli, myslím, že článek vyjde dnes či zítra. Takže sledujte lištu nahoře a dočtete se:-)

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
super :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
...ještě že se toho majitel včas zbavil :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to bude třeba poladit ceny, tedy alespoň plátci by měli. To neplátcovství DPH byla u Kupčlánku docela vada na kráse.

Michale ještě si kup Placlu, ať to máš komplet :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
Tak to bude třeba poladit ceny, tedy alespoň plátci by měli. To neplátcovství DPH byla u Kupčlánku docela vada na kráse.

Michale ještě si kup Placlu, ať to máš komplet :-)


A já si myslel, že většina jsou neplatci DPH. Právě přemýšlím jak to mám řešit u nového affiliate.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak je možné že jsou tam neplátci, ale já jako plátce musím tu DPH prostě promítnout do ceny, jinak vydělám méně. Pokud je provozovatel plátce, je to pro mně jako pro plátce výhodnější.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

A já si myslel, že většina jsou neplatci DPH. Právě přemýšlím jak to mám řešit u nového affiliate.


Inzerenti jsou obvykle plátci. A provozovatele vice webu take. Ono dnes si sahnout na platcovstvi neni az takovy kumst:)

-- 04.01.2014 17:08 --

freez píše:
Tak je možné že jsou tam neplátci, ale já jako plátce musím tu DPH prostě promítnout do ceny, jinak vydělám méně. Pokud je provozovatel plátce, je to pro mně jako pro plátce výhodnější.


Blogera se to nedotkne. Sumy v systemu jsou bez DPH.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Kubíček píše:

Inzerenti jsou obvykle plátci. A provozovatele vice webu take. Ono dnes si sahnout na platcovstvi neni az takovy kumst:)



Aha, mě zase z obou stran obklopují neplátci. Takže bych nerad tu daň odváděl já. Ale je jasné, že se tomu do budoucna nevyhnu :-(

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Michal Kubíček píše:



Blogera se to nedotkne. Sumy v systemu jsou bez DPH.


Když prodám článek za 400,- a nechám si vyplatit peníze, tak pokud je provozovatel neplátce DPH odvedu tu daň já, takže 400 - DPH, pokud je plátce a cena za článek je bez daně, je to OK a DPH nemusím dotovat ze svého výdělku, u inzerenta plátce je to taky lepší když je provozovatel plátce daně. Já jsem tedy rád :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
freez píše:

Když prodám článek za 400,- a nechám si vyplatit peníze, tak pokud je provozovatel neplátce DPH odvedu tu daň já, takže 400 - DPH, pokud je plátce a cena za článek je bez daně, je to OK a DPH nemusím dotovat ze svého výdělku, u inzerenta plátce je to taky lepší když je provozovatel plátce daně. Já jsem tedy rád :-)



Ano, je to tak.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Michal Kubíček píše:
V souvislosti se změnou provozovatele http://www.kupclanek.cz, systém od 1.1.2014 fakturuje v rezimu plátcovství DPH.

Jedná se jednu z menších, ale podstatných změn, které přijdou co nevidět.

Tip: chcete-li zůstat in, sledujte http://www.twitter.com/kupclanek


Ty změny budou nějakého výraznějšího charakteru, myslím co se týká současné funkčnosti a nebo se bude jednat o nějaké kosmetické úpravy a nová rozšíření?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
V prvno fazi budeme delat kosmeticke zmeny v rozhrani. Prvnim krokem bylo treba zpřehlednění registračního formulare.

Soucasne pracujeme na verzi 3.0, ktera posune, jak verim, system o milove kroky dal ve smyslu poslednich trendu. Stavajici funkce, tj. Možnost objednat text, clanek, kombinaci obojiho zustane zachovana. Preklady zcasti take.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Michale a co affiliate část? Bude i tam nějaká změna? Konečně se to trochu rozjíždí i z této stránky, tak aby si mi nešlápl na krk :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
alijosha píše:
Michale a co affiliate část? Bude i tam nějaká změna? Konečně se to trochu rozjíždí i z této stránky, tak aby si mi nešlápl na krk :-)


Trochu jsme upřesnili pravidla. V nové verzi bude chytat min. jedna vychytávka, která určitě pomůže, o které už víme dnes. Sám jsem byl v minulosti aktivním affiliate partnerem, tak mám pár poznámek:) A taky se bude moci snadno přímo v systému transferovat kredit z affiliate účtu na účet inzerenta.

Affiliate partneři pro nás budou určitě důležitými partnery v rozvoji systému.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To rád slyším s tím transferem z affiliate účtu na účet inzerenta, ten totiž celkem aktivně využívám v poslední době. Já tím získám obsah pro weby "zadarmo" a Kupčlánku pomáhám vlastně podruhé, jelikož aktivně vytvářím poptávku a zaměstnám pisálky-
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Vyplnit veskere udaje a zazadat o vyplatu. Misto ICO sve Rc a misto nazvu firmy sve jmeno.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Mac píše:
Na mail s žádostí o fakturu, který příjde po schválení výplaty mám nějak reagovat?


Ideálně tak, že ji pošleš:-) Pokud nejsi podnikatel, pošlu odkaz na smlouvu k vyplnění a zaslání. Následně vyplácíme do 10.000 měsíčně tak, že platíme srážkovou dań (15%), nad 10.000 měsíčně to řešíš už sám.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se