Marketing

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Zdravim, sice jsem našel na netu 2 firmy které mají v nabídce tuto službu, ale raději se zeptám: Víte o nějakých ? Nebo je tu někdo, kdo to provozuje?

Díky

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Specifikuj. Jaká tématika? L.G. systému je celá řada. Rozdíl jen jen v tom, že ti některé lídy generují za jednorázový a měsíční poplatek a jiné zdarma. Na to, jaké aktivity vyvíjejí (myšleno nábor affil partneru a servis pro ně) bych řekl, že tak trochu zlodějina.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
No, půjčky na zástavu nemovitostí ( nebankovní hypotéky). Sice mi volají i firmy které prodávají leady, ale jejich požadavky jsou tak trochu mimozemské, za kontakt 500-700 kč je fakt uhozený.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jirka52 píše:
No, půjčky na zástavu nemovitostí ( nebankovní hypotéky). Sice mi volají i firmy které prodávají leady, ale jejich požadavky jsou tak trochu mimozemské, za kontakt 500-700 kč je fakt uhozený.


to je provize za dodaný kontakt - lead? nebo obchod - konverze?
fíha, to předčilo moje očekávání. čekal jsem tak 50 kč. :-D
Je jasné, že firma která má kontakty z PPC reklam něco do kontaktu investuje, ale v tomhle případě asi rád zůstanu u fulltextu.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Za lead, on si každý myslí, že když děláš v půjčkách, tak máš z každýho klienta nehoráznej balík:-))

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jirka52 píše:
Za lead, on si každý myslí, že když děláš v půjčkách, tak máš z každýho klienta nehoráznej balík:-))


Můžeš napsat, které společnosti nabízí tak lukrativní nabídku? :-)
Jinak hlavní nebezpečí tu vidím hlavně v neexkluzivitě kontaktu - nevíš kolik lidí dostane kontakt a kdo ten kontakt dostane před tebou, dále nedozvíš se většinou ani zdroj nabití kontaktu - pro posouzení kvality kontaktu.
Hypotéky nejsou jako mikropůjčky- takže tu čekám dražší kontakt, ale 700 Kč už je za pouhý lead trochu dost...

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Já to neeviduju, takže z hlavy nevim..No právě, prodají to 3x a maj vystaráno. Proto hledám firmu na LG, nebo někoho kdo má 1000 stránek a je schopnej na ně dát formulář..

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
to jo nabídnout ti můžou, ale zaplatit je věc druhá
Jirka52 píše:
No, půjčky na zástavu nemovitostí ( nebankovní hypotéky). Sice mi volají i firmy které prodávají leady, ale jejich požadavky jsou tak trochu mimozemské, za kontakt 500-700 kč je fakt uhozený.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
to jo nabídnout ti můžou, ale zaplatit je věc druhá


Tak předpokládám, že si každý nechá zaplatit za kontakty předem - pokud se jedná o renomované marketingové firmy. Na čestné slovo ani já už dneska nepracuju - z toho jsem vyléčen.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
A jsme u toho:)
už vidím jak někdo cvakne za ks 500/700 kil předem za provařený půjčkový kontakty

Poptavka-zdarma.cz píše:

Tak předpokládám, že si každý nechá zaplatit za kontakty předem - pokud se jedná o renomované marketingové firmy. Na čestné slovo ani já už dneska nepracuju - z toho jsem vyléčen.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
A jsme u toho:)
už vidím jak někdo cvakne za ks 500/700 kil předem za provařený půjčkový kontakty



700Kč? tak za to nevstanu ani z postele. Nabij si u mě kredit za 7000 Kč a nebudeš líd generejšn stíhat.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
tjn a z 10tis budou 3 co nejsou v databázích už
chtěl bych vidět kdo platí 500/700 dopředu za kontakt
Dejte mi tedy smlouvu na 300.- za kontakt a dám form na všechny půjčkové weby
Poptavka-zdarma.cz píše:

700Kč? tak za to nevstanu ani z postele. Nabij si u mě kredit za 7000 Kč a nebudeš líd generejšn stíhat.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
tjn a z 10tis budou 3 co nejsou v databázích už
chtěl bych vidět kdo platí 500/700 dopředu za kontakt
Dejte mi tedy smlouvu na 300.- za kontakt a dám form na všechny půjčkové weby


Tak 500 - 700 Kč za kontakt je samozřejmě pitomost. Společnosti platí tak 45 Kč za kontakt na zájemce o půjčku bez zástavy nem. - co vím. (A to musí jít o velmi silný zdroj - PPC apod.)
U nebankovních hypoték se počítá taky s velkým odpadem - předlužené nemovitosti a lidi, co už to zkoušejí po x-té jinde.

Na druhou stranu, marketingové firmy už moc neslyší na provizi za obchod(konverzi) - a já se jim moc nedivím. To jenom já jsem takový pitomec, co se o to pokouší.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Něco Vám povim chlapci, mám svůj affil, nabízím 200 Kč za relevantní a provolatelný lead, plus 2% z realizovaného úvěru. A víte co publisheři? Zdá se jim to málo, takže asi bych měl dávat 500 Kč za odpad/lead a budou asi spokojeni!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se