Marketing

Shadow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 26.10.2011
Zdravim dnes mi prislo obchodni sdeleni:

Vážená uživatelko, Vážený uživateli, emailové adresy ***************,

s ohledem na skutečnost, že zasílání informací elektronickými prostředky je upraveno zákonem č. 480/2004 Sb., který nabyl účinnosti dne 7.9.2004, a podle § 7 tohoto zákona je možné šířit obchodní sdělení elektronickými prostředky pouze za předpokladu, že adresát dal předem prokazatelný souhlas k takovémuto využití svého elektronického kontaktu, dovolujeme si Vás požádat o potvrzení, že máte zájem zcela zdarma dostávat informace cestou elektronické pošty.

Obsahem tohoto sdělení je nabídka k zasílání internetového magazínu http://www.TVIBulletin.cz

V případě Vašeho souhlasu použijte uvedený odkaz a následně jej potvrďte. V případě, že chcete odeslat zprávu, dotaz nebo vzkaz, použijte vedlejší odkaz.

Ano, souhlasím s odebíráním TVIBulletin

Zpráva

Informační sdělení budou rozesílána v podobě odkazů na novinky, zajímavé rozhovory, informace a jiné články, které budou vycházet v bulletinu, jehož podobu, obsah i obor, kterému je určen, můžete navštívit a zhlédnout zde.

Velmi se omlouváme, pokud Vám náš email způsobil nějaké nepříjemnosti nebo Vám přišel opakovaně.

Team TVIBulletin

Tento e-mail Vám zasíláme na emailovou adresu, kterou jsme získali z internetu nebo jiných veřejně dostupných databází a materiálů. V případě, že nechcete nadále dostávat naše sdělení, odpovězte zde.


Je to obchodni sdeleni, takze pres nahlaseni UOOU cesta nevede. Krome odhlaseni jak se jde proti tomu branit, abych zitra ve schrance nenasel dvacet takovych obchodnich sdeleni?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
často ani odhlásenie nestačí, pokiaľ ťa to nebaví vymazávať - vytvori si nový email

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Můžu potvrdit, že tento email dorazil i mě a přesně v tomto znění. Jistě jsem nikdy k tomuto nedal souhlas!

Jinak záleží, jaký využíváš email? I když vlastním několik domén a tam emailů, tak ty přeposílám na svůj na seznamu a tam funguje celkem spolehlivě blokace emailů. Takže v tomto ohledu pohoda celkem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
A kdo říká že nahlášení na UOOU nepomůže? V emailu je jasná reklama + aktivní odkaz. Navíc "V případě, že nechcete nadále dostávat naše sdělení, odpovězte zde. " je k smíchu. Normálně to nahlaš. Čím víc lidí tím větší mají problém.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je pravda, že na jednu stranu je s tím potřeba něco dělat a hlásit to. Otázkou ale je, zda to vůbec pomůže. Když si vezmu, že mi v průměru každý den příjde podobných nesmyslů cca 10-15 a to mraky již jich mám blokovaných, tak to bych nedělal nic jiného než jen půl dne hlásil. Jak rychle asi může UOOU pracovat, když denně musí takových hlášení dostat tisíce ne li víc.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nevím jak jsou na tom teď, ale dřív to trvalo několik měsíců. Jednu dobu mě otravoval nějaký prodejce ovoce, tak jsem ho prostě nahlásil viz. http://404m.com/2010/01/07/urad-pro-och ... ro-srandu/ nutno dodat, že jsem nebyl sám. Později jsem zjistil, že na ně přišli desítky, ne li stovky stížností.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak pokud to začnou řešit, tak se to vyplatí. Jen, aby neudělali bububu a tím to nezhaslo. Já bych každému takovému dal okamžitě tučnou pokutu a bylo by po problému. Též nikoho neotravuji, tak bych to bral i obráceně, bohužel realita je jiná.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Shadow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 26.10.2011
To jsem nevedel, ze i tohle lze hlasit. Myslel jsem, ze tohle preskakuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se