Marketing

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
uvažuji o tom, že bych si nechal natisknout logo webových stránek na kšiltovky, případně trička atd. Může mi někdo doporučit nějakou dobrou firmu, která by toto zařídila a za nějaké rozumné peníze?

A protože jsem celkem lama :D přes grafiku, tak vůbec nevím, v jakém formátu a velikosti to logo mám poslat na tisk. Na webu ho mám ve formátu .jpg. Logo jsem si nechal před x lety dělat od grafika, mám ho tedy u sebe i ve formátu .PSD. Nicméně nemám Photoshop, takže si ho nemůžu nijak upravit a ani se v grafice nevyznám.

Potřeboval bych toto logo natisknout třeba na kšiltovku (nad kšilt), a to tak, aby ta světle žlutá barva (pozadí) nebyla vidět, aby byla průhledná. Aby zkrátka to pozadí loga splývalo s barvou kšiltovky. Snad mě chápete...

Máte někdo nějaké tipy? Koho oslovit. Zatím by mi stačilo jen pár ks na otestování a pak bych třeba udělal i větší objednávky, když by o to byl zájem ze strany mých návštěvníků.

Přílohy

logo-tisk.jpg
Ukázka mého loga.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ty kšiltovky by mě rovněž velice zajímaly. Už jsem hledal dříve, nic moc zajímavého jsem nenašel.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, to já právě taky ne. Hlavně bych asi potřeboval, aby mi to logo někdo upravil pro ten samotný tisk. Aby to světle žluté pozadí nebylo vidět na té kšiltovce nebo tričku. Abych si třeba mohl dát nějakou pískovou barvu kšiltovky a na tom mít to logo.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Můj názor je, že každá, alespoň trochu obstojnější firma by si měla umět poradit s různými formáty grafiky a připravit si je sama pro své potřeby. Moje zkušenost je taková, že stačilo zaslat potřebný podklad v PDF. Jiné jsem ani neměl a jednalo se o výrobu razítka a potisk na propisky.

Když to máš v PSD, tak to by mělo stačit též.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
alijosha: Mám to v PSD i v PDF + na webu to mám v JPG. Samozřejmě nejsem taková lama zase, jak jsem psal :D. Teď jde o to, které firmě tohle svěřit a bylo by fajn, kdybych hned nemusel objednat moc kusů, ale pro začátek třeba 3-5 ks. Zrovna tady na Webdealu jsem našel nabídku (viz. podobné téma tady dole) na tohle: http://www.kvalitni-polepy.cz/cenik/pot ... ch-vyrobku

O kšiltovkách tam nic nepíše, ale třeba by to taky zvládli, kdybych jim napsal. Chtělo by to někam poslat a aby se s tím poprali sami :).

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Vyšívaný nechceš? Kšiltovky se často vyšívaj.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
idp píše:
Vyšívaný nechceš? Kšiltovky se často vyšívaj.

No je mi to úplně jedno, pokud by někdo zvládl takto vyšít, tak bych to určitě bral :).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To logo v PSD bohatě stačí, některým firmám stačí i JPG a oni si to upraví, někdo zdarma a někdo za peníze. Co se týká firmy Kvalitní polepy, tak tu vlastní jeden z členů mého autoklubu, takže jestli chceš pošli mi kontakt a já mu naznačím, aby se ti dostatečně věnoval :-) Jinak Tomáš je velice šikovný a dělal několika členům jak polepy na auto, tak i jiné věci a musím uznat, že práce perfektní a cena velmi slušná.

Od kšiltovky, pokud budeš chtít potisk a jen pár kusů, nebude to až takový problém, pokud bys však chtěl vyšívané logo, což je o hodně kvalitnější a hezčí, než tisknuté, vydrží to na té kšiltovce snad do smrti, ale při výrobě pár kusů, si většina lidí vezme dost peněz za naprogramování matrice pro stroj, ta ti ale pak zůstává a při další objednávce už se platí jen cena za kus. Máme klubové kšiltovky jednak vyšité jednobarevným logem, ale také kšiltovky vyšívané více barvami, ty jsou o něco dražší. Pro vyšívání, po tobě bude firma chtít pravděpodobně již převedené logo do křivek (jestli nemáš Corel, je to horší) no a nebo ti to udělají, ale otázka je kolik za to. Jestli chceš najdu kontakt na firmu co nám šila kšiltovky, polokošile, trička a mikiny a uvidíš.

Varianta dvě je ta, že si necháš udělat nášivku v nějakém rozumném formátu a ta se dá pak použít jak na kšiltovku, tak na mikinu, bundu, atd. Ty máme taky a je to docela dobrá varianta, kluci si to pak našívali třeba na potahy do auta, na kalhoty, atd. Až budu doma hodím ti sem nějaké další info a návrhy jak to vypadá, možností je dneska opravdu strašně moc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
idp píše:
Vyšívaný nechceš? Kšiltovky se často vyšívaj.

Byly by vyšívané? :) Bral bych je všemi deseti, za rozumnou cenu...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jiří Rostecký píše:
Byly by vyšívané? :) Bral bych je všemi deseti, za rozumnou cenu...


já je nevyšívám, jen víc vídám vyšívaný než potisknutý
vyšívací stroj se dá za 30 v pohodě sehnat i se sw, ten má dost lidí ale ten vyšívá jen na tričko nebo měkký materiál který se napne do rámečku, na čepice jsou asi jen profi stroje ta hrozný peníze

přemejšlim jestli nekoupit vyšívací stroj a vyšívat už mám i doménu obleceniadoplnky(tečka)cz :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez píše:
Od kšiltovky, pokud budeš chtít potisk a jen pár kusů, nebude to až takový problém, pokud bys však chtěl vyšívané logo, což je o hodně kvalitnější a hezčí, než tisknuté, vydrží to na té kšiltovce snad do smrti, ale při výrobě pár kusů, si většina lidí vezme dost peněz za naprogramování matrice pro stroj.


Díky moc za tvou dlouhou odpověď. A víte někdo, na kolik by to naprogramování pro stroj stálo (na to vyšívané logo)? Zatím se ptám jen tak orientačně, abych měl představu. Ale říkám si, že vyšívané by bylo opravdu o moc hezčí na té čepici. Co se týká trička, tak tam by ten tisk tolik nevadil. Ale jak jsem říkal, zatím by to bylo opravdu jenom pár kusů na otestování. Nevím, jak moc by o to měli rybáři na mém webu zájem :).

přemejšlim jestli nekoupit vyšívací stroj a vyšívat už mám i doménu obleceniadoplnky(tečka)cz :)

Tak to rozjeď a budeš nám vyšívat :D.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Fit píše:
Tak to rozjeď a budeš nám vyšívat :D.

jestli si na něj našetřím tak jo :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se