Marketing

carlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 18.11.2010
Rádi bychom vám představili náš nový počin - free online nástroj pro tvorbu HTML e-mailů včetně podpory inline attachmentů (odpadá tak nutnost "načíst vzdálený obsah" pomocí tlačítka v klientovi).
Nástroj využíváme pro své klienty, kteří nemají zkušenost s HTML. Těm co tuto zkušenost mají nabízí nástroj vytvoření zdrojového kódu s inline attachmenty.

Vyzkoušejte na: www.maillist.cz

Uvítáme dotazy či kritiku!

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
docela se mi to zamlouvá :)) pěkné !

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Moc pěkný editor!

carlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 18.11.2010
Už službu aktivovalo hodně lidí, ale žádné bugreporty... Nestyďte se a podělte se o názor ;)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
šikovný. něco takového bych potřeboval....uvítal bych ještě funkce -zásobník emailu a -správa emailu

carlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 18.11.2010
Zkus to rozepsat... systém už umí neomezený počet šablon, které si může uživatel ukládat a načítat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mě třeba hned v úvodu na webu zarazil chybějící tag <title></title> :-).
Jinak chválím, dobrá práce.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Vyzerá to zaujímavo, zajtra odtestujem a pozriem nejaké bugy.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
carlos: několik webu mi stahuje poptávky a potřebuju soft, co umí třídit a editovat informace k emailum - kdy bylo co a jak zaslano apod.Jedna se mi o zasilani reklamnich booletinu zakaznikum, kteri si u me v minulosti zadali poptavku.

Idealne skupiny a v nich zasoba emalu. Funkce jako -odesli email cele skupine apod.

Odesílal bych emaiy normálně přes seznam.cz, ale nechci, aby v hlavičce byly videt hromadne emaily. Jeste zapatram po nejakem email-programu.

Zatim používám formulář pod Wordpressem, kde zadám jen email a systém mi automaticky rozešle email v podobě HTML...ale nevim jak udelat, aby seznam neblokoval obrazky. Asi budu muset zaexperimentovat s CSS ....a kombinuju to s databazi emailů v Excelu...

carlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 18.11.2010
V tomhle jsou asi dvě varianty: phplist (pokud máte LAMP a zprovozníte si jej), na webu zmiňovaný sendblaster (desktopová aplikace).
Anebo třetí - využívat řešení na klič (to samozřejmě nabízíme též, ale od určitých objemů rozeslání) včetně dedikované IP adresy pro SMTP.

Kolik mailů rozesíláte měsíčně? (případně dom PM nebo na support@maillist.cz)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Za mě pochvala. Jednoduché, přehledné a užitečné.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
carlos: celkem dost...denně nekolik desitek nových kontaktu...dneska mi zrovna z jedne firmy volali, ze nemaji kapacity na tak velky prijem :-D. takze potrebuju neco -multi. nafrkat kontaky do skupiny a pak uz jen odesilat mail cele skupine..

carlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 18.11.2010
Chci se po čase zeptat zda jste tvořič obrázkových emailů vyzkoušeli a máte nějaké připomínky, komentáře či nápady na vylepšení?

Registrovalo se množství lidí, ale stále nám chybí potřebný feedback zda a jak službu rozvíjet dál... Díky.

Poptavka-zdarma.cz: Psal jsem ti PM...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se