Marketing

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ahoj,
delší dobu nad tím přemýšlím, ale už se kolem toho víc jak 5 let netočím. Změnilo se něco? Je v dnešní době ještě efektivní dávat bannery do výměnných rek. systémů? Jako třeba VRS a tak. Vím, že i dříve bylo hodně podvodníků, ale dalo se to hlídat. Ale nevím, zdá se mi to jako upadající kategorie propagace. Znáte teda nějaké weby, které tohle dělají a za něco stojí? A má to ještě smysl?

Podělte se o své zkušenosti. Nevím jestli do toho jít nebo jestli to je jen už nesmyslná ztráta času a je lepší PPC.
Díky.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Já jsem osobně od VRS odešel. Za den jsem jim odvédl několik prokliků za málo impresí a oni mi na oplátku poslali o 10x prokliků míň.
Další výměnné reklamní systémy jsem už ani nehledal a ani nevyužíval.
Pokud hledáš reklamu zaplať si PPC (dobře naoptimalizovanou ppc), nebo reklamu u nějaké stránky (PR články, banner prostor, zpětné odkazy).

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Díky za reakci. Myslel jsem si, že už je to mrtvé. Všechny systémy, co jsem znal už buď neexistují nebo jsou mrtvé, což je VRS určitě taky. Takže pokud reklamu a bannery - jít do PPC. Na jednu stranu je to škoda... bylo na tom fajn, že ta reklama byla v podstatě zdarma... prostě výměnou...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se