Marketing

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ako som sa tak preháňal netom, našiel som (ďalšiu) firmu ponúkajúcu služby ohľadom internetových stránkach. Čo ma zaujalo bol pekný design, všetko vyzeralo fajn. Začal som čítať texty a došiel som na tieto vety:
Používame programovací jazyk XHTML, PHP a najnovší PHP Zent. Vďaka použitiu týchto technológií sme dosiahli rýchle načítavanie stránok. CSS súbory pre grafiku stránky uiestňujeme do externých súborov, čo zabezpečuje prehliadanejší kód webovej stránky pre vyhľadávacích robotov.

Beriem, že dosiahli rýchle načítavanie stránok (aj keď Zend ako Zend - je známy tým, že nie je veľmi rýchly a celkovo akýkoľvek framework spomaľuje stránky o dosť veľa), ale to, že dávajú CSS do samostatných súborov, aby tak ľahšie načítal stránky robot a posunul ich vyššie vo vyhľadávačoch, tak to fakt nechápem. Kde to žijeme? Google je už oooveľa ďalej, a takéto veci ho netrápia.

Celkovo si všimnite aj slová "uiestňujeme" a "prehliadanejší" - sú zle napísané (v prvom chýba m, v druhom má byť namiesto li ľ).

Ako sa tak pozerám, tak prvý dojem bol fajn, no ten druhý strašný. Preto ma aj trochu zaujíma, či sa s touto firmou už niekto stretol ako zákazník, a akí v skutočnosti sú...

Ďakujem za komentáre!

derf
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 03.10.2011
netreba menit nazor, zend ma sve pouziti, ale rozhodne bych to nepovazoval za killer funkci a chybky na vlastnim webu rikaji mnohe

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ono je to pre zákazníkov, ktorí tomu nerozumejú. Pre nich je dôležitý dizajn webu a primeraný počet technických informácií, ktorým nerozumejú, ale budú sa chváliť zamestnancom a kolegom.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se