Marketing

kamilosa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.04.2011
Rad bych predstavil betaverzi portalu http://www.Kilerr.cz.

Muzete u nas prodavat ci nakupovat sluzby v rozpeti 100,- az 2000,- Kc.
Jsme portal zamereny na tzv. Freelancing . Jsme misto, kde muzete prodat vase dovednosti jednotlivcum ci firmam.
Mate moznost se uplatnit ve vice nez 25 kategoriich moznych cinnosti.


Navstevniky webdealu mohou zaujmout kategorie :

- programovani
- grafika
- seo
- socialni marketing
- web design
- marketing
- copywriting

muzete zde ale prodat i treba volne hostingove kapacity viz. VPS hosting za 100,- , nabidnete treba testovani software nebo mobilni aplikace a mnohe jine.

Pripravili jsme pro vas nekolik moznosti spoluprace:

Affiliate program - muzete ziskat 5,- az 100,- Kc z kazdeho prodaneho/koupeneho jobu, ktery provede vami nasmerovany uzivatel. Cookies jsou nastaveny na 30 dni, muzete tedy ziskat provizi i opakovane. Reklamni prvky jsou k dispozici zatim v podobe nekolika banneru, rss feedu, widgetu , kterym muzete zpestrit obsah vaseho webu ci blogu. Pripravujeme pro vas personalizovatelny widget, kde si budete moci nastavit kategorie, ktere tematicky zapadaji na vas web. Diky casto originalnim inzeratum ziskate urcite zajimavy obsah pro vase blogy a weby.
Vyplatni minimum je nastaveno na 300,- Kc. Platba na bezny ucet nebo PayPal ucet.



Affiliate reseni advance - nabidnete vasim uzivatelum nabizet sluzby primo na vasem portale a ziskejte az 60% prijmu, ktere vyprodukuje vas portal. My pro vas budeme hostovat platformu na subdomene. Vy budete mit kompletni spravu nad portalem. Vyber kategorii, sprava uzivatelu, sprava jobu, sprava interni posty. Dostanete k dispozici zdarma i affiliate program, rss feedy, mobilni aplikace technickou podporu atd.

Dalsi variantou je nas reseller program.
Zajemci, kteri by chteli ziskat portal provozovany plne na sve domene a pod svym brandem, maji moznost vyuzit jednu z nasich 3 variant balicku. Diky nasemu reseni ziskate plne pripraveny portal, ktery muzete provozovat plne pod svym brandem a svym designem. Ziskate moznost aktualizace platformy 99,9% zdrojovy kod, technickou podporu 24x7. affiliate software, web widget, mobilni aplikace a mnohe dalsi. vycet detailu ziskate v sekci reseler program.

Posledni variantou spoluprace bude otevreni naseho API vsem kdo by meli zajem se podilet na rozvoji naseho portalu tvorbou ruznych webovych, mobilnich a facebook aplikaci, ktere by zvysovali povedomi o nasem portale.


Rad bych nakonec navrhl jeste spolupraci formou protisluzby. Ti z vas, kteri by meli Kilerru zajem pomoci v jeho rozvoji a nabidli by zaroven nejaky job na Kilerru, bych rad nabidl zprosteni jejich jobu administracniho poplatku a zvyhodneni jobu zdarma. Priklad: 4hodiny stravene programovanim primo pro kilerr.cz= 4mesice zvyhodeni jobu zdarma a zbaveni administracniho poplatku. Pripadne kreditem na nakup nejake sluzby z portofila, zalezi na konkretni domluve.


Doufam, ze nas portal trochu zvetsi moznosti si u nas vydelat online jinou cestou nez jsme zatim byli zvykli. Radi bychom nasim trhem sluzeb umoznili privydelek vsem, kteri to potrebuji. Na druhou stranu tem, kteri potrebuji nejakou sluzbu, umoznit si zadat poptavku na konkretni cinnost.


U nas, za vasi praci zaplaceno dostanete opravdu vzdy. Platba je v dobe koupe vaseho jobu blokovana z uctu kupujiciho a preveden na ucet Kilerr.cz. Jakmile dojde k dokonceni prace, je castka prevedena na vas ucet.


Budu rad za jakoukoliv kritiku, ktera urcite v zacatcich portalu je hodne zapotrebi.

V pripade jakychkoliv dotazu a pripominek prosim kontakt do PM nebo na email : dotazy@kilerr.cz

Muzete nas najit i na komunitnich sitich : Facebook , Twitter

Budeme se tesit na blizsi spolupraci.

Vas tym Kilerr.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ako Vám to ide za ten necelý pol rok prevádzky? Keď som teraz prišiel na webstránku tak ma to trošku odradilo. Nič moc design a celkové prevedenie, ale zaujal ma počet zobrazení jednotlivých ponúk. Niektoré kľudne aj cez 1200 zobrazení. Čo je tak desaťnásobne viac ako na webtrhu...Viem, že isté nezanedbatelné % nebudú ľudia, ktorí majú o služby záujem ale aj tak sa mi to zdá ako pekné číslo a nejaká tá konverzia by sa zrodiť mohla. Určite v najbližších dňoch skúsim.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ono príde mi to dosť neprehľadné, slabé možnosti filtrovania a nejako sa mi v tom celkovo ťažko orientuje. Navyše ten title (Ukaž Tvůj talent a získej až 2000 korun!) myslím, že absolútne nehovorí o tom, čo sa na stránke nachádza, alebo respektíve dosť zavádza - mne to príde ako nejaká súťaž.

A chcel by som sa hlavne opýtať, či sa ráta do toho počtu zobrazení fakt každý reload stránky, alebo je to nejako filtrované, aby sa to aspoň približne dostalo k reálnym údajom?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se