Marketing

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ja mam jedinej postrech :D bud jsem se netrefil na clanek, nebo jsem se netrefil do vhodnosti textu, nebo to stoji za nic :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
ja mam jedinej postrech :D bud jsem se netrefil na clanek, nebo jsem se netrefil do vhodnosti textu, nebo to stoji za nic :D

Myslíš tím co by inzerent? koupils někde reklamu a ono nic?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
jj coby inzerent ... http://404m.com/2012/09/28/domenova-mapa-evropy/

dival jsem se do logu dle refereru (404m.com) a nasel jsem 1 pristup odtud z 29.9 (den pote) a pak az o par dni pozdeji dalsi ale ten byl z jiny stranky, kde jsem bud komentoval, nebo jsme byli primo v clanku.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
jj coby inzerent ... http://404m.com/2012/09/28/domenova-mapa-evropy/

dival jsem se do logu dle refereru (404m.com) a nasel jsem 1 pristup odtud z 29.9 (den pote) a pak az o par dni pozdeji dalsi ale ten byl z jiny stranky, kde jsem bud komentoval, nebo jsme byli primo v clanku.


Tak já bych k tomu snad jen napsal takovou svou myšlenku, nejsem si úplně jistý, že pod článková reklama na webu jako je 404.com je vhodná právě pro firmu jako je Subreg. Když vezmu v potaz jen ten fakt, že 90% lidí kteří na 404.com přijdou určitě zná Subreg, tím pádem mě nenapadá jediný důvod, proč by na ten odkaz někdo klikal, navíc s tím textem, který si tam použil. Na můj vkus moc obecné. Dovedu si ale představit, že tam bude "Subreg - akce na měsíc září, doména .COM za xxyy, výhodná a rychlá hromadná registrace samozřejmostí." pak si dovedu představit, že i člověk, který ví, že Subreg registruje domény, reklamu proklikne, protože nemusí vědět, že byla akce na registrace domén .COM za velmi solidní cenu.

Myslím si, že pro firmu jako je Subreg, by bylo lepší použít reklamu v podobě baneru, nebo sponzorského místa na webu, nebo při nějaké akci, či nové službě bych volil placený propagační článek. Subreg je podle mě na pod článkovou reklamu moc profláklej.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Na návštěvnost to není ideální článek. Podle GA zatím 485 zobrazení. 217 z toho bylo první den. V průměru vychází u podčlánkové reklamy zatím CTR 0,25 - 2%. Průměrovat to nemá cenu. Více mají příspěvky s větším počtem komentářů. U tohoto konkrétního článku lidi hotlinkuje rovnou obrázek, takže přísupy ze stránek jsou minimální :/

gransy: Nemusíš se bát jako kompenzaci za nenaplněná očekávání ti zase zveřejním nějakou akci na cn130.com. Tam už je cílení hodně slušné ;)

Co jsem se ptal inzerentů tak považují podčlánkovou reklamu na 404m za drahou. Od ceny 100 CZK bez DPH očekávají alespoň 20 kliků do měsíce. Cena 5 CZK/klik je ideální. Další kliky pak jsou bonusem, ale už nemusí službu nabízet, takže o ně ani nestojí. Ti co kupují reklamu kvůli zpětným odkazům jsou spokojení.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ti co kupují reklamu kvůli zpětným odkazům můžou stovku ušetřit a raději napsat nějaký komentář, ovšem jen do té doby, než si majitel webu rozmyslí buďto nofollow odkazy z komentářů a nebo komentáře zakázat. To jestli by to pro něj bylo vhodné nebo ne, je otázka druhá. Sám jsem koupil zatím pouze 2 tyto "reklamy" a o statistice prokliků budu raději mlčet.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Na Dragovi clanky se da dostat dost casto zpetne pres google hledani, tudiz tu reklamu jsem tam daval pro "budouci ucel" a samozrejme na podporu Dragova dalsiho psani :DDD Nicmene i tak jsem cekal vice nez 1 clovek, tak proto ta reakce :))

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se