Marketing

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Dobrý den existuje nějaká služba která by evidovala kdy byl poslední update PR a SR? Díky za reakce
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

zent
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 18.02.2012
Ak som správne pochopil, tak to čo hľadáš je aj tu na WD. http://webdeal.cz/ranky.php?mode=prepocty

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To je, kdy se přepočítávají ranky zde na WD, ale chtěl jsem se zeptat, k čemu je dole to "Velký přepočet", "Střední přepočet", "Malý přepočet"?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Velký, střední a malý je podle počtu kolika webům se změnily při přepočtu ranky. Jinak to není kdy se tu přepočítávájí (byť i to jde z toho vyčíst), ale hlavně zaznamenává to, kdy byly aktualizace ranků u webů a jak rozsáhlé byly. Dříve se třeba pagerank neaktualizoval průběžně, ale párkrát do roka.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Velký, střední a malý je podle počtu kolika webům se změnily při přepočtu ranky. Jinak to není kdy se tu přepočítávájí (byť i to jde z toho vyčíst), ale hlavně zaznamenává to, kdy byly aktualizace ranků u webů a jak rozsáhlé byly. Dříve se třeba pagerank neaktualizoval průběžně, ale párkrát do roka.


To se až tak často přepočítávají ranky? Velký přepočet se děje asi jednou za čtvrt roku. Jinak ta část, která je bíle zvýrazněna platí, tak že když je teď bíle "Malý přepočet", tak to byl malý přepočet nebo jak to přímo funguje?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ranky se přepočítávají poměrně často, avšak toolbarovou hodnotu mění Google cca. 4x do roka. Někde na foru jsem viděl web, na kterém byly zaznamenány přepočty plus data, kdy by další přepočet měl být. Podívám se.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Já se občas podívám sem: http://www.i-makings.com/ Nevím ale, zda se tomu dá věřit :D A přepočet PR má podle toho záznamu už docela zpoždění.

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Super diky presne to jsem hledal.
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se