Marketing

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Řeším teď vizitky a hned první problém na který jsem narazil - standardní rozměry vizitek, nebo také nejpoužívanější?

Našel jsem rozměr 90x50mm jako standardní, ale přijde mi moc velký na výšku. Samozřejmě lze použít jiné rozměry, ale který je takový nejpoužívanější, kromě již zmíněného?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Všechno co je větší než 85,6 x 54 mm což je standardní rozměr kreditní karty je na prd. Nic mě nevytočí víc, než když dostanu vizitku a ona se mi nevejde do standardního fochu na karty a vizitky, většinou za pár minut letí do koše, protože jí nemám kam dát a všude mě jen překáží.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
I pro mě jsou větší vizitky než kreditní karta problém. Do peněženky je pak těžko vrazím a jsou horkými adepty na cestu do koše.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Přesně tak nejlepší je 85x54
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jeste lepsi je rozdavat kreditni karty misto vizitek, takove nikdo nevyhodi.
no cooking

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Třeba ti to pomůže v rozhodování, teď jsem vyzkoušel vizitky od Vistaprint (viz. článek Vizitky za 75 Kč od Vistaprint? Vyzkoušeli jsme!). Měřím jí tady a má 87x49

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jirda píše:
I pro mě jsou větší vizitky než kreditní karta problém. Do peněženky je pak těžko vrazím a jsou horkými adepty na cestu do koše.


Mám to stejně, také se poohlížím po menším formátu.

idp píše:
Přesně tak nejlepší je 85x54


O tomto rozměru slyším prvně. Ale přijde mi sympatičtější než mnou výše zmíněná.

xmrnv100 píše:
Třeba ti to pomůže v rozhodování, teď jsem vyzkoušel vizitky od Vistaprint (viz. článek Vizitky za 75 Kč od Vistaprint? Vyzkoušeli jsme!). Měřím jí tady a má 87x49


Na tisk vizitek bych použil tisk-vizitek.cz, jako snad jedinní nabízejí různé druhy papírů (imitace raženého plátna, kůže atd.). Na další tiskárnu, která by nabízela něco obdobného jsem nenarazil.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
O tomto rozměru slyším prvně. Ale přijde mi sympatičtější než mnou výše zmíněná.

To je normální velikost platební karty takže o trochu vyšší a kratší než nejrozšířenější vizitka.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se