Marketing

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
Co používáte pro sběr emailových adres vy?

Já toto našel úplnou náhodou a je to docela zajímavé, hlavně jednoduché (3 minuty času a už to máte na webu)
http://www.nevirta.com

vdusek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 15.09.2012
A při tom sběru mailů získáte souhlas se zasílám zpráv jakým způsobem?

Prostě spamujete...

http://uoou.cz/uoou.aspx?menu=23&submenu=28#b4

Je možné použít kontaktní adresy členů zájmové organizace volně dostupné na internetu k rozeslání reklamní nabídky elektronickou poštou?


Rozesílání reklamních nabídek je v tomto případě nutné posoudit pouze v souvislosti se zákonem č. 480/2004 Sb. Z jeho ustanovení § 7 odst. 2 vyplývá omezení zpracovávání osobních údajů získaných výše uvedeným způsobem za účelem nabízení obchodu a služeb v tom směru, že šíření nevyžádaného obchodního sdělení pomocí elektronického kontaktu získaného i z veřejně dostupného seznamu je možné jen s předchozím souhlasem adresáta.

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
Souhlas se zasíláním zpráv.... no, je to určitě dobré, ale to by pak mohl být i zákon na souhlas se zasláním objednávky eshopu.

Pokud někdo cizí na Vás udělá objednávku, , dá tam Váš email, ...vy si toho třeba nevšimnete včas, ..přijde Vám zboží, co jste si neobjednal a Váš email je v databázi eshopu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tady jde o to, že v obchodě vím co si objednávám a je tam souhlas s podmínkami obchodu (měl by být) u emailu je nutné mít souhlas se zasíláním obchodního sdělení, pokud takové budeš chtít na tu adresu posílat. Je škoda že tam není jedno zatržítko, po kterém by se otevřelo okno s podmínkami a bylo by to ideální.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Pokud na toto každý nahlíží jako ty, pak se již vůbec nedivím, že mám pořád plný email a blokuji spamery.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
vypadá to zajímavě :-). nevíte někdo o podobné české službě?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
vypadá to zajímavě :-). nevíte někdo o podobné české službě?


Vyzkoušej Smart emailing :-D :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
alijosha píše:
Pokud na toto každý nahlíží jako ty, pak se již vůbec nedivím, že mám pořád plný email a blokuji spamery.



Díky za odpověď, ale jako spammer se necítím. Neposlal jsem nikdy nevyžádaný email, nemám žádnou vlastní DB emailů, pouze jsem upozornil na nástroj, který se dá nahrát na web bez programátora.

Indulona
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 12.11.2013
co se tyce emailoveho marketingu, tak se mi osvedcil automail - http://www.automail.cz.
troufam si tvrdit, ze funguje lepe nez aplikace vyse zmineneho odbornika na danou problematiku... :-)
neni to tak hlavne vlezle, viz spamy.

I.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se