Marketing

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Dá se nějak jednoduše poznat, jestli odkazy na určité stránce (v sidebaru) jsou follow nwbo nofollow? Jde mi o to, že jsem si nechal odkazy umístit celkově na třech webech, z nichž odkazy z jednoho webu jsou už vidět na majesticseo nebo ahrefs a odkazy z dalších dvou webů tam vidět nejsou, takže mám podezření na nofollow, umisťovalo se ve stejný den, konkrétně 20.7.2013. díky za info.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Pokud to ještě google nezaindexoval tak v budoucnu budou vidět.
Jinak nofollow zjistíš tak že jsi najedeš na kód stránky, najdeš si odkaz a zjistíš jestli u něj neni napsané nofollow.

Např.: <a href="http://www.partyplus.cz" class="postlink">PártyPlus.cz</a> - párty, zábava, móda, lifestyle (není noffolow takže je v pořádku)
<a href="http://smarturl.it/rammstein" target="_blank" title="http://smarturl.it/rammstein" rel="nofollow" dir="ltr" class="yt-uix-redirect-link">http://smarturl.it/rammstein</a> (zde je nofollow)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ano, nejjednodušeji to zjistíš v kódu stránky.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Určitě jsou na to i pluginy do prohlížečů.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nehledě na to, že ahrefs ti přímo vypisuje dofollow a nofollow odkazy.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
btw, dotaz bokem ... platite nekdo na ahrefs nebo majestic za data ? Nebo vyuzivate jen ten free access pro par domen ?

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
gransy píše:
btw, dotaz bokem ... platite nekdo na ahrefs nebo majestic za data ? Nebo vyuzivate jen ten free access pro par domen ?


Free, mám jen pár domén.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
OK, to jsem si nějak nevšiml, že jsou tam nofollow i dofollow. Takže v tom případě, když se odkazy neukazují ani v ahrefs ani v majesticseo nezbývá zřejmě než čekat, připadlo mi ale zvláštní, že z jednoho webu to bylo znát už za dva dny a u zbylých dvou to není vidět ani po více než týdnu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
gransy píše:
btw, dotaz bokem ... platite nekdo na ahrefs nebo majestic za data ? Nebo vyuzivate jen ten free access pro par domen ?


Platil jsem kvůli API, chtěl jsem jí používat u Monitoruju.net, ale api units mi tam visí do teď a k ničemu v podstatě.

raR2 píše:
OK, to jsem si nějak nevšiml, že jsou tam nofollow i dofollow. Takže v tom případě, když se odkazy neukazují ani v ahrefs ani v majesticseo nezbývá zřejmě než čekat, připadlo mi ale zvláštní, že z jednoho webu to bylo znát už za dva dny a u zbylých dvou to není vidět ani po více než týdnu.


To záleží na crawlerovi, který ty weby prochází, je jasný, že nový weby chvilku trvají než si ji všimne.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
chm, porad zvazuju nejak monetizaci crawlera :D byt levnejsi nez ahrefs a majestic, ale byt lepsi co se dat tyce :)

Od 11.7 do 29.7.

zpracovanych URI - 38.936.020
nalezenych URI - 590.434.752
informace k domenam: 9.988.608

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pokud by ses například soustředil jen na .cz domény mohlo by to být zajímavé. Nebo spíš tedy pokud bys měl lepší informace o .cz bylo by to zajímavější než zahraniční crawlery

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
.cztek je tam 225.902

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jestli chceš můžu ti za nějakou protislužbu poskytnout db domén regnutých.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
mas v ty DB 1,06M domen ?:)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
tak pockej, tohle jsou data jen z crawlera co on nasel za poslednich 14 dni ... jinak ja mam informace o mnohem vic .CZtkach :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Petr
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.11.2010
Mi nofollow odkazy obarvuje prohlizec. Nejspis na to existuji pluginy, ale jde to udelat i upravou custom CSS.
...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se