Marketing

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Od 1.10.2013 bude k dispozici nový affiliate program na prodej E-shop knihy. Je to ebook o tom, jak vybudovat úspěšný internetový obchod. Kniha má 500+ stran a je pojata velmi komplexně. Má velmi kladné hodnocení od odborné veřenosti a vychází 1.10.2013. Nyní nabízím možnost s předstihem se zapojit do tohoto affil programu a být na startu dříve, než ostatní opozdilci.

Podmínky:
- zádné výplatní minimum s výjimkou, že je výplata možná až od druhého prodeje
- provize 30 % (při nevyužití slevového poukazu) nebo 25 % při využití jakéhokoliv slevového poukazu
- cookies 90 dnů
- k dispozici bannery a odkazy + slevový kód na vyžádání

Bonusy a výhody pro affiliate partnery:
- Každý, kdo do 31.1.2014 prodá alespoň 100 knih, získá speciální odměnu ve výši 10 000 Kč
- První, kdo do 31.1.2014 prodá alespoň 500 knih, bude mít zvýšenou odměnu za prodeje na 50 000 Kč
- Pokud budete mít poukaz, můžete ho vložit již do odkazu – systém si poukaz zapamatuje a automaticky ho vloží do košíku při nákupu knihy

Chcete k affil programu něco vědět? Vyžádat si poukaz? Připojit se dříve než ostatní? Pak napište na jsem@eshopkonzultant.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
janKali píše:
Podmínky:
- zádné výplatní minimum s výjimkou, že je výplata možná až od druhého prodeje

Buď jsem natvrdlý a nechápu to, nebo to znamená, že výplatní minimum je 480 kč (provize za 2 prodeje)

janKali píše:
- První, kdo do 31.1.2013 prodá alespoň 500 knih, bude mít zvýšenou odměnu za prodeje na 50 000 Kč
-


To si myslím, že je trochu nereálné :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Buď jsem natvrdlý a nechápu to, nebo to znamená, že výplatní minimum je 480 kč (provize za 2 prodeje)


Rád vysvětlím. Od doby, kdy prodáš alespoň 2 knihy, tak můžeš vyplácet "jakolikoliv" částku. Tato podmínka je ochrana proti těm, co by si založili affil účet, koupili si jednu knihu pro sebe a tím to skončilo. Tomuhle se má tato podmínka vyhnout. Více affil partnery omezovat nechci.

Navíc 2 prodeje nemusí znamenat 480 Kč. Pokud budeš mít poukaz na slevu 50%, tak bude odměna za jeden prodej "jen" cca 100 Kč, takže prodejem 2 knih to máš na 200 Kč odměny a ta jde již vyplatit.

Snad jsem to vysvětlil srozumitelně.

-- 26. 09. 2013 11:31 --

stephan píše:
To si myslím, že je trochu nereálné :)


Reálné, nereálné, to je jedno. Je to možnost, jak odměnit někoho, kdo opravdu prodává. Osobně si myslím, že to tak nereálné není. Již nyní mám partnery, kteří mají přesnou cílovku knihy a nemusel by to pro ně být problém.

Ano, pro běžného bloggera je to asi nedosažitelné, to uznávám. Ale ta stovka pro bloggery typu Drago (on odpustí, že jsem si vybral zrovna jeho) taky není nereálná. Je otázkou, jak si daný affilák bude počínat. Nikomu radit nechci.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Kali:
1) Díky za vysvětlení.

2) U druhé části jsem narážel na datum 31.1.2013. Asi jsem ti to měl zdůraznit. Jinak nepochybuji, že se někomu podaří dosáhnout této hranice.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Kali:
1) Díky za vysvětlení.

2) U druhé části jsem narážel na datum 31.1.2013. Asi jsem ti to měl zdůraznit. Jinak nepochybuji, že se někomu podaří dosáhnout této hranice.


Překlep, díky za upozornění. Opravím :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se