Marketing

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Zdravím všechny.

Rád bych Vám všem představil nový affiliate program SvětBot.cz, který nabízí základní provizi 12%, při větších obratech se autoamticky zvedá až na 15%. Pro výprodej je provize 5%. K dispozici je mnoho bannerů s různými rozměry a creativami.

Cookies: 45 dnů

Affiliate program běží přes síť CJ.com.

Pokud vezmeme běžnou objednávku, tak odměna za jeden lead je v rozmezí 120-300 Kč. Máme zároveň cca 8% zákazníků, kteří se do 1 měsíce vrátí a znovu nakoupí. Díky 45 dennímu cookies tak máte za jeden proklik další prodej a odměnu!

Více info zde: http://www.svetbot.cz/affiliate-program ... t-cz.xhtml


Registrace do programu v CJ.com zde: https://signup.cj.com/member/brandedPub ... id=3936389

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: dotaz na affiliate CJ - umí to více možností pro výši provize? Affilbox prý umí až 5 různých možností.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
janKali: dotaz na affiliate CJ - umí to více možností pro výši provize? Affilbox prý umí až 5 různých možností.


Můžeš mít "neomezený počet" provizních pásem, musíš je jen v poděkovací stránce generovat správně... Dále umí autoamticky zvyšování/snižování provize podle obratu, takže to nemusíš hlídat. Jsem spokojenej, je to až moc složité, ale to přežijeme.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: ano, více možností odměny-provize. Připravuju affil na půjčky a potřebuju tam mít více možností závislých na nominálu.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jsem to špatně přečetl a pak upravil, ale s odpovědí si byl rychlejší...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Právě ta složitost mě odrazuje. Plánoval jsem i spolupráci s Potenzou - ale odrazuje mě jejich (pro lajka) složitý systém. Dále mě u většiny affiliate systému odrazuje absence mutace českého jazyka.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Právě ta složitost mě odrazuje. Plánoval jsem i spolupráci s Potenzou - ale odrazuje mě jejich (pro lajka) složitý systém. Dále mě u většiny affiliate systému odrazuje absence mutace českého jazyka.


Angličtina je můj velký nepřítel a už před koncem roku byl slib, že bude čeština v CJi hotova. Dnes, více než 3 měsíce po termínu není a bylo mi nepřímo řečeno, že ani nebude. Tím mě dost zklamaly. Na osobní schůzce mi do očí tvrdí, že čeština bude během pár dnů prakticky, a nakonec není ani 1/4 roku po a paní mi napíše, že termín není známý... Prostě když ptáčka lapají... Ale to je zatím jediné negativum.

Všeobecně všechno nastavení provedli oni, já to teď jen trochu doladil (utm parametry do adres bannerů atd), ale jinak jsem s průběhem spokojen. Myslím, že CJ byla nejlepší volba, kterou jsem mohl udělat. Jen doufám, že tohle budu říkat i za rok...

rozumvhrsti
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 01.10.2012
Zpozdeni zavedeni CZ mutace bude pravdepodobne zpusobeno tim, ze cely CJ nasazuje novou grafiku a vypada to, ze s tim docela bojuji. Videl jsem ji za behu par minut a pak zmizela. Cele se to graficky a funkcne posouva o kus dal, bezelo to zpomalene a asi to jeste vychytavaji. Vetsina veci bude uplne jinak.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Je to dost dobře možné, změny vzhledu se postupně projevují jak jsem psal už zde http://www.1bloger.cz/rubriky/affiliate ... tion-je-tu a určitě se změní celé prostředí sítě, pak až si dovedu představit, že se bude někdo zabývat Českou mutací, osobně si ale myslím, že by to bylo k prospěchu věci a síť samotná na tom podle mě může jen vydělat, systém kterému partner rozumí je výhra.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak už jsem se po pár dotazech na VIVnetworks i v anglické verzi zorientoval a je to docela intuitivní. Až mi nasadí CZ verzi, tak se ještě budu divit :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se