Marketing

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Dnes mi zmizelo v Google analytics možnost používat starou verzi, na novém mi děsně vadí úvodní stránka, kdy jsou jen weby a chybí celková návštěvnost. Nevíte nedá se to někde přenastavit, aby to bylo jak na staré verzi? Já to nenašel.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Taky jsem si toho všimnul a dost mi to nevyhovuje, nový vzhled se mi hnusí a nelíbí se mi.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Sakra.

Nový vzhled mi ani tak nevadí, ale rychlý přehled a celková čísla chybí docela dost. Člověka by měli zajímat Asi se brzy podívám po nějaké alternativě.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já využíval raději starou verzi a s tou novou jsem se nějak extra moc neskamarádil do dnes. Hledal jsem a řekl bych, že máme smolíka se starou verzí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tiež sa pripájam ku vám ostatným...Stará verzia sa mi zdala lepšia. Avšak ja už som na novšej verzii dlhšie, aby som si postupne zvykol. Bolo jasné, že to pomaly prepnú všetkým, tak som nechcel aby ma zaskočili... Chlapcom v Google však toto moc nevyšlo...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Chlopi chce to číst ;)
patička:
© 2012 Google | Domovská stránka Analytics | Původní verze – přehledy | Smluvní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontaktujte nás | Odeslat názor

To bude PLUSek :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Milan_B. píše:
Chlopi chce to číst ;)
patička:
© 2012 Google | Domovská stránka Analytics | Původní verze – přehledy | Smluvní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontaktujte nás | Odeslat názor

To bude PLUSek :)


Super, tam mě to nenapadlo hledat. Díky

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Číst je sice dobré, ale zbytečně to zatěžuje a když to přesunou ze shora dolů, tak kdo to tam má hledat :-)

Jinak +
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha píše:
Číst je sice dobré, ale zbytečně to zatěžuje a když to přesunou ze shora dolů, tak kdo to tam má hledat :-)


Právě proto to přesunuli dolů aby si lidé začali zvykat na starou verzi. Před časem jsem si přepnul na novou verzi a postupně si zvykám, je to sice více nepřehlédné, ale zvyknout se na to dá.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky se mi líbí víc stará verze, ale zvykám si už delší dobu na tu novou.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tiež sa mi viacej pozdávala staršia verzia, ale postupom času som si zvykol na používanie novej verzie.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já jsem si popravdě už zvykl na tu novou. Je to asi tím, že jej využívám celkem často, ale zase pravda, že pro něco se přepnu do té staré verze. Každá má něco :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se