Marketing

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak jsem se po nějaké době podíval na webtrh a koukal jsem, že tam přibilo téma BeeHosting.cz .
Jedná se o novou firmu, která má poskytovat hosting.
Co si o této firmě myslíte?
Má šanci nebo za chvíli skončí?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Veľmi pekné grafické spracovanie. Ceny sú myslím veľmi prijateľné, bolo by super, keby tie .sk domény trochu zlacnili. Uvidíme ako to pôjde, mali by začať s dobrou zákaznickou podporou a pôjde im to. :-)
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No teď jsem si s nimi psal a domény jedině, když si koupíš hosting.
A našel jsem i jejich druhý web bee-hosting.cz, kde si to zkoušeli, ale tak když jim to půjde tak proč ne.
Konkurence je vždy dobrá věc.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
je poznat ze teprve zacinaji, maji to ne moc zaplnene a pusobi to na me nedodelane ten web...kazdopadne barvy a web se mi libi...budou to mit tezke, kdyz je porovnam s wedosem a dalsimi zabehnutymi hosting poskytovateli, tak to je ceka jeste hodne dlouha streka

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na menší projekty bych možná využil, ale na ty větší radši použiju stávající firmy (už mě nebaví větčně upozorňovat na výpadky, dlouhou odezvu načítání stránek apod.) - cena není všechno.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky jsem na ně koukal, vypadá to jako solidní projekt i když pár věcí mi tam chybí. Například detail hostingu, jako nastavení a parametry PHP které jsou před objednáním důležité, nikde nenajdeš. Hned první minela při rozkliknutí instalovaných CMS na jedno kliknutí, první položka je Joomla a už vidím, že nasazovat vývojovou verzi 3.x je naprostý nesmysl. Nikdy nebude mít dlouhodobou podporu a je to verze určená vývojářům do doby než v příštím roce vyjde verze 3.5 STS s dlouhodobou podporou a tbvůrci jí nedoporučují používat pro ostré projekty. No dávat tohle klientům je jako "koleda, koleda, Štěpáne budeme mít průser". Cenově by ty hostingové programy nebyli špatné, ovšem je třeba vědět detaily, tohle je jako "pane máme skvělá auta, za super ceny" no a jakej to má motor? "to nevíme, ale jsou skvělá" :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Koukal jsem na to a ty neomezené věci (už u MINI) hostingu se mi velmi líbí - hlavně pak neomezený počet aliasů. Asi ještě počkám, až se zaběhnou a pak možná i přejdu, kdo ví :) Ty aliasy se mi tam fakt dost líbí
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Malým hostingům fandím, ale osobně mám strach u nich hostovat. Viz. Hegageek, který se na WT aktivně řeší a x jiných hostingů. Čas ukáže, ale samozřejmě platí že čím víc kvalitních služeb na trhu bude, tím lépe :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No Hexáč mi ani nepřipomínej, jako chápu, že některý věci mohou trvat trochu déle než je zvykem. Nicméně domény nemám na sebe převedené ještě ani po roce a přesun webu na hosting, který jsem tam koupil není hotov od března. Už mně ani nebaví psát si s jejich podporou ty monology, nikam to nevede. No a při pohledu do GWT na doménu co u nich jede mi vstávají vlasy hrůzou, hláška "Googlebot nemůže získat přístup na vaše stránky. - Google nemohl k vašemu webu získat přístup z důvodu chyby serveru" je tam častěji než bych si představoval v těch nejdivočejších snech. A tak se mi ten hosting líbil.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
pritom v CR jsou desitky/stovky kvalitnich webhostingu ktere proste se*ou na nejakej "brutal" marketing .... a jsou mnohonasobne kvalitnejsi :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
pritom v CR jsou desitky/stovky kvalitnich webhostingu ktere proste se*ou na nejakej "brutal" marketing .... a jsou mnohonasobne kvalitnejsi :)


Třeba g-hosting :-D , nicméně koukal jsem že třeba Hexáč registruje domény přes tebe že ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
jj, jako vetsina dalsich hostingu

BeeHosting.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 08.11.2013
freez píše:
Taky jsem na ně koukal, vypadá to jako solidní projekt i když pár věcí mi tam chybí. Například detail hostingu, jako nastavení a parametry PHP které jsou před objednáním důležité, nikde nenajdeš. Hned první minela při rozkliknutí instalovaných CMS na jedno kliknutí, první položka je Joomla a už vidím, že nasazovat vývojovou verzi 3.x je naprostý nesmysl. Nikdy nebude mít dlouhodobou podporu a je to verze určená vývojářům do doby než v příštím roce vyjde verze 3.5 STS s dlouhodobou podporou a tbvůrci jí nedoporučují používat pro ostré projekty. No dávat tohle klientům je jako "koleda, koleda, Štěpáne budeme mít průser". Cenově by ty hostingové programy nebyli špatné, ovšem je třeba vědět detaily, tohle je jako "pane máme skvělá auta, za super ceny" no a jakej to má motor? "to nevíme, ale jsou skvělá" :-D


Dobry den,
dekujeme za upozorneni ohledne systemu Joomla. Instalátor verze 3.1.5 jsme ponechali a nove jsme pridali i nizsi verzi 2.5.14.
Pokud chcete vedet detaily ohledne "naseho motoru", tak je k dispozici verejne PHPInfo na adrese: http://www.beehosting.cz/phpinfo.php

Jestli budete chtit vedet vice informaci, nevahejte nam napsat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se