Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Používáte někdo "online operátora" na svých stránkách - např. pro online podporu Vašim navštěvníkum stránek? Používám Zopim.com, ale bohužel potřebuju něco v češtině :-(. Neznáte někdo něco v češtině nebo s možností upravit text?

pak vim taky o http://www.qualityunit.com/liveagent - ale ten uz je placený

teď jsem narazil na WP plugin http://wordpress.org/extend/plugins/liveagent/ - jdu vyzkoušet

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zopim můžeš mít i v češtině, stačí si to přeložit myslím přímo v nastavení ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha: ted na to koukam, ze Seo-servis.cz to má v češtině .. ale nemuzu to tam najit....v "language" bohuzel na vyber cestina neni

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdar. Používáte někdo "online operátora" na svých stránkách - např. pro online podporu Vašim navštěvníkum stránek? Používám Zopim.com, ale bohužel potřebuju něco v češtině :-(. Neznáte někdo něco v češtině nebo s možností upravit text?

pak vim taky o http://www.qualityunit.com/liveagent - ale ten uz je placený

teď jsem narazil na WP plugin http://wordpress.org/extend/plugins/liveagent/ - jdu vyzkoušet


Máme aktuálně vyvinutý chat, který běží na vlastním serveru, bez nutnosti platit někomu a dá se napojit takřka na cokoliv - jabber, G-talk, MSN, Facebook... V případě zájmu poskytnu více info. A není to omězeno počtem operátorů jako Zopim, který je tu rozšířený...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
alijosha: ted na to koukam, ze Seo-servis.cz to má v češtině .. ale nemuzu to tam najit....v "language" bohuzel na vyber cestina neni


Musíš si to přeložit sám po větách a ne jen kliknout a je to ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: tak to mě zajím a možná nejen mě :-)

-- 27. 11. 2012 12:22 --

alijosha: to jsem prave zkousel najit....a uz jsem nasel Widget Customization - Greetings . tak jdu vyzkouset :-) dik

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
janKali: tak to mě zajím a možná nejen mě :-)


Aktuálně doděláváme grafiku, jinak to už mám otestované - připojené na jabberu a na facebooku... Vývoj dokončíme cca za týden, nechci pouštět neco, co není dokončené, takže pak podám více info.

Antonin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 18.05.2013
janKali píše:

Máte to už spuštěné? Rád bych viděl nějaké další české řešení. Osobně pracuji na chatu smartsupp.cz (snad prominete přímí odkaz), možná by se hodilo pro česko/slovensko udělat nějaké srovnání českých online chatů :) Je k sehnaní někde něco podobného?

rygal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 15.06.2013
To srovnani by bolo super, hlavne niečo aktualne, tu som našiel srovnanie chatov ale ked firma čo robí chaty robí aj srovnanie chatov je to už hodne podozrivé že to chcu predať to svoje. Ale každý ma v obľube ten svoj chatik (btw. ja som sa dostal tiež k smartsupp) takže asi nikdy nenájdeš niečo vierihodné.

Pavel2
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 06.02.2014
Vyzkoušel jsem téměř všechny uvedené ale teď mám UiGo a jsem s tím nadmíru spokojen. Uigo , vše je bez omezení, přehledné a za přijatelnou cenu.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pavel2 píše:
Vyzkoušel jsem téměř všechny uvedené ale teď mám UiGo a jsem s tím nadmíru spokojen. ODKAZ, vše je bez omezení, přehledné a za přijatelnou cenu.


A víc nápadně by propagovat svojí službu nešlo?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se