Marketing

Angeloo123
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 126
Registrace: 19.11.2010
Mám velkou databázi emailů a zájímá mě, jestli lze nějakým způsoběm ověřit, že ty emaily jsou pravé a ne jen nějaké vymyšlené. Ví někdo jak na to?

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Za hodinu ti vytvořím stovky tisíc emailů, které budou přijímat zprávy, ale nikdo je nebude číst. Takže budou "pravé", ale k ničemu. 100% ověření neexistuje a jediná možná varianta je ta, že odešleš email a budeš trackovat třeba obrázek v emailu.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Aneb někde jsem získal velkou databázi emailů, což je hodně pochybné nakládání s osobními údaji, a teď přemýšlím, jak je zasypat spamem, že?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Asi tak nějak a proto se vůbec k tomuto tématu nevyjadřuji.
Nemám rád tohle obchodování s emaily!
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dolphi: "trackovat obrazek" - myslíš, že to funguje? že ti z emailu napříkald seznam zašle imupuls, že byl obrázek načtený? celkem by mě to zajímalo taky.

naweb
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 20.10.2012
Smartemailing má statistiku kdo email otevřel a pak uvidíš která schránka je funkční, sice bude velký odpad, pokud nazaujmeš titulkem...

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Dolphi: "trackovat obrazek" - myslíš, že to funguje? že ti z emailu napříkald seznam zašle imupuls, že byl obrázek načtený? celkem by mě to zajímalo taky.

Seznam ti nic nepošle, ale v interních statistikách uvidíš načtení img (samozřejmě musíš mít spárovaný emaily s img) - klient si otevřel email.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jediná možnost je požadovat v emailu akci uživatele - kliknutí na odkaz. Pak se dozvíš, ze které adresy přišel "trackback" a ze které ne. To je jediné 100% řešení
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se