Marketing

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
Chtěl bych se zeptat, někoho z blogerů, případně provozovatele, jaká je četnost poptávek u služby PayPost? Jde mi o to, že třeba na KupClanek.cz se z mého pohledu nemá cenu moc jako bloger registrovat, protože zde nejsou vůbec žádné poptávky. Naproti tomu na Placla.cz je poptávek dostatek. Zajímá mě, jak je tomu u PayPost? Zároveň se chci zeptat, proč je u PayPost schvalováno tak málo blogů? Co musí blog splnit pro schválení?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kde si vzal, že na KUPčlánku není dostatek poptávek? Kvalitní weby píší pořád... PR weby s hodnotou nula nula nic bohužel nemají moc úspěchů, to ano...

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
Vzžal jsem to z toho, že mám několik známých, kteří mají v systému registrovaných více blogů, tedy prošly sítem, a přesto jsou jim nabízeny třeba během 14 dnů 3 poptávky. Předpokládám, že je to tak, že se zobrazují každému blogu všechny poptávky?? Osobní zkušenost nemám, ale právě proto jsem založil tuto diskusi. Kde budu tedy rád i za to, pokud mi někdo napíše na stejnou otázku odpověď i se systémem KupČlánek.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
R2R píše:
Vzžal jsem to z toho, že mám několik známých, kteří mají v systému registrovaných více blogů, tedy prošly sítem, a přesto jsou jim nabízeny třeba během 14 dnů 3 poptávky. Předpokládám, že je to tak, že se zobrazují každému blogu všechny poptávky?? Osobní zkušenost nemám, ale právě proto jsem založil tuto diskusi. Kde budu tedy rád i za to, pokud mi někdo napíše na stejnou otázku odpověď i se systémem KupČlánek.cz


ANo, tak vycházíš zde ze své nevědomosti a proto soudíš zcela mimo. Uvedu to na pravou míru:

1) V KUPčlánku nejsou žádné mimimální požadavky typu ranky, obsah atd. Je to subjektivní šikana. V pravidlech je napsáno, že web musí mít charakter dokončené stránky a nesmí porušovat zákony. I když má ranky 0 a 0, tak je do systému puštěn, proč by ne. Někdo může i takový web chtít! V systému je tedy velké množství webů, ale jsou kategorizovány, zařazovány podle témat a hodnocena jejich kvalita.

2) Weby s nízkou kvalitou zpravidla nedostávají poptávky žádné a není divu. Já osobně se nedivím, když má někdo ranky 0 a 0, na webu každý článek plný odkazů a za napsání a publikování článku má minimální částku 500+ Kč, tak ať se nediví, že takový článek nikdo nechce.

3) Většina poptávek v systému je tzv. přímých = inzerent si vybere konkrétní web a pošle poptávku přímo jemu. V systému nejsou výjimkou i poptávky za 1500-2000 Kč pro bloggera (majitele magazínu), ale to je jen pro kvalitní weby.

4) 3 poptávky - zase se pleteš - POPTÁVKY JSOU CÍLENÉ! Inzerent si nastaví parametry webu, kterému se smí poptávka zobrazit = ranky, hodnocení, druh, téma... a pokud web splňuje, tak se mu poptávka zobrazí. Sice to v systému může vypadat, že je málo poptávek, ale opak je pravdou. Jen tě jako v PlaCla neotravuje hromada nesmyslů, které si nepřeješ ty ani inzerent...


Pokud podle toho co si napsal soudíš KUPčlánek jako mrtvý, tak tě nebudu dále přesvědčovat. Umíš si očividně udělat názor na něco o čem nic nevíš a s takoví lidé se nedají ani rozunými argumenty přesvědčit. Nečtou, nezajímají se, ale mají ve všem jasno... Bohužel.

A ano, jsem provozovatel KUPčlánku a tvé vyjádření, že je mrtvý a nestojí za to mě docela uráží, ale tvůj názor respektuji. Jen je škoda, že soudíš něco, o čem nic nevíš. A vzhledem k tomu, že takových jako jsi ty je v ČR hodně, tak většina solidních projektů nemá moc šancí na rozjezd - všichni řeknou že to je na ho... ač o tom nic neví a nezkoušeli a je to. Tak to hodl chodí.. Ani tak se nevzdám a ti co v kučlánku reálně jsou, tak ví, že poptávky chodí, výplaty se vyplácejí obratem, affiliate taky funguje... Nyní není vcelku žádný problém a systém stále roste.

-- 06. 03. 2013 11:27 --

Ještě bych rád řekl, že Tě nechci o ničem přesvědčovat a nebo Tě dokonce přesvědčovat, aby si se do KUPčlánku registroval. Jen jsem chtěl uvést relevantní informace, aby zde nebylo napsáno "slyšel jsem někde, že...".

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
...tady někdo lobuje :-D.

Cena u seznamu blogů na PayPostu je za uvěřejnění článku nebo napsání článku?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz - Ano, samozřejmě že si rád obhájím svůj systém. Kdyby ne, tak bych asi nebyl normální :-D

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
Myslím, že si vůbec nerozumíme, můj účel příspěvku nebyl nijak "pošpinit" KupČlánek.cz. Je vcelku normální, že když mi někdo něco řekne, tak tomu věřím, možná naivně. Takže se nezlob, že jsem sem napsal něco, co není pravda. Tímto se tedy veřejně omlouvám za matení jak tobě, tak všem, co si diskusi čtou... A že nechci KupČlánek.cz vyzkoušet, to taky není pravda. Svůj web vložit nemůžu, protože ho mám již registrovaný u konkurenčního systému, a to by bylo myslím porušení pravidel, minimálně u konkurence, u KupˇˇClánek.cz nevím. Mám ale i další internetové projekty v podobě magazínů a blogů, takže určitě popřemýšlím o osobním vyzkoušení :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: v pohode. to bylo na R2D2 ...teda R2R :-D.
hlavně, když to šlape. podobných projektů není nikdy dost.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
R2R píše:
Chtěl bych se zeptat, někoho z blogerů, případně provozovatele, jaká je četnost poptávek u služby PayPost? Jde mi o to, že třeba na KupClanek.cz se z mého pohledu nemá cenu moc jako bloger registrovat, protože zde nejsou vůbec žádné poptávky. Naproti tomu na Placla.cz je poptávek dostatek. Zajímá mě, jak je tomu u PayPost? Zároveň se chci zeptat, proč je u PayPost schvalováno tak málo blogů? Co musí blog splnit pro schválení?


Je tam málo blogů, protože to síto je výrazně hrubší než u ostatních systémů. Neschvaluji PR weby, magazíny s duplicitním textem a další plevel. Řídím se tím, že článek by měl přinést i nějaké návštěvníky a ne jen odkaz na webu, který nikdo nečte.

Poptavka-zdarma.cz píše:
Cena u seznamu blogů na PayPostu je za uvěřejnění článku nebo napsání článku?


Za napsání a uveřejnění.

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
Píšete (na Webtrhu), že uvažujete o snížení požadavků z SR1 a PR1, na celkový součet na hodnotě minimálně 2, v jakém časovém horizontu toto zmírnění provedete, pokud se pro něho rozhodnete? Třeba můj web má PR0 a SR2 a nedovolí mi to ani vůbec tento web odeslat na schválení, je tedy pravdou, že je starý teprve dva měsíce a dá se předpokládat, že ranky postupně vzrostou, ale čekání je dlouhé :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes odpoledne jsem to změnil, vedlo mě k tomu hned několik důvodů:
1) kolísavost GPR (kdy chvílemi je nulový, přičemž zbytek času je vyšší)
2) u některých webů může chybět SRank
3) ranky nehrají při hodnocení systému takovou roli (jsou tam weby s PR1 SR1, ale třeba web s PR3 SR4 byl zamítnut)

Ještě o tom napíši v nějakém souhrnu.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
R2R píše:
Myslím, že si vůbec nerozumíme, můj účel příspěvku nebyl nijak "pošpinit" KupČlánek.cz. Je vcelku normální, že když mi někdo něco řekne, tak tomu věřím, možná naivně. Takže se nezlob, že jsem sem napsal něco, co není pravda. Tímto se tedy veřejně omlouvám za matení jak tobě, tak všem, co si diskusi čtou... A že nechci KupČlánek.cz vyzkoušet, to taky není pravda. Svůj web vložit nemůžu, protože ho mám již registrovaný u konkurenčního systému, a to by bylo myslím porušení pravidel, minimálně u konkurence, u KupˇˇClánek.cz nevím. Mám ale i další internetové projekty v podobě magazínů a blogů, takže určitě popřemýšlím o osobním vyzkoušení :D


A který pak systém zakazuje registraci do obdobných? O žádném takovém nevím... A to si myslím, že pravidla všech znám velmi dobře, když jsem je několikrát četl...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se