Marketing

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Zdravím, zajímaly by mě Vaše zkušenosti s placeným získáním fanoušků na FB . Chci získat cílené ID,s, které daná problematika zajímá. Nechci mrtvé duše.

Má někdo pozitivní zkušenosti s konkrétní službou, poskytovatelem, který tohle efektivně řeší? Uvítám i kontakt třeba do PM.

Děkuji :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ještě jsem neslyšel o někom, kdo by dokázal přivést konkrétní cílovou skupinu. Téměř většinou se jedná o mrtvé duše.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejlepší asi budeš mít, když si zaplatíš reklamu přímo na FB. Tam pochytáš více relevantních uživatelů, než u kdejaké super nabídky za xxx stokorun za xxxx tisíc fake účtů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
LikeMarket.cz to umí, má jen drobný problém - nemá aktuálně dostatek fanoušků, které by dodal :-)

Daveevo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 06.01.2013
Ahoj, není to přímo služba nebo poskytovatel - ale machři v oblasti sociálních sití jsou rozhodně lidi z http://www.pria.cz. Mám výborné zkušenosti =))

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Díky za doporučení, mrknu na to.

-- 27. 02. 2013 09:14 --

Jinak ten LikeMarket se mi nezdá úplně slavným konceptem. Na jedné straně lidi, kteří klikají za účelem zisku na stranu druhou (na moje kampaně), se mi nezdají jako cílení fanoušci.

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
A nevíte jak je to s propagováním příspěvku? Myslíte, že projde lehká erotika jako např. toto: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 2623_n.jpg ?

Vím, že s placenou kampaní měl FB problém a obecně se mi zdá neefektivní. Resp. méně efektivní, než ten samostatný příspěvek za 99 Kč.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tohle projde, jak nejsou vidět dudlíky, tak projde, jsou tam i horší věci.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Jo, díky.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
skritek píše:
Díky za doporučení, mrknu na to.

-- 27. 02. 2013 09:14 --

Jinak ten LikeMarket se mi nezdá úplně slavným konceptem. Na jedné straně lidi, kteří klikají za účelem zisku na stranu druhou (na moje kampaně), se mi nezdají jako cílení fanoušci.


Kdyby se zobrazovali všechny kampaně všem, tak by to nemělo smysl, ale vzhledem k tomu, že si nastavíš přesné cílení a jen těm, kteří podmínky splňují se kampaň zobrazí - to znamená, že dostaneš přesně zacílené fanoušky!
Chce to nejprve něco přečíst a pak soudit.

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Fanouškům kontrolujeme provedené lajky až do výplaty jejich kreditu a proplacení lajku a když do té doby lajk zruší, tak se odměna odečte.

Jo dobře. Ale podle toho jak ten systém funguje, je jediná motivace těch "fanoušků" kliknout na like a dostat svou výplatu za něj. Zacílíš na určitou kategorii, ale to nevyloučí, že to budou mrtvé duše, které chtějí prachy a ne mnou nabízené informace.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
skritek píše:
Fanouškům kontrolujeme provedené lajky až do výplaty jejich kreditu a proplacení lajku a když do té doby lajk zruší, tak se odměna odečte.

Jo dobře. Ale podle toho jak ten systém funguje, je jediná motivace těch "fanoušků" kliknout na like a dostat svou výplatu za něj. Zacílíš na určitou kategorii, ale to nevyloučí, že to budou mrtvé duše, které chtějí prachy a ne mnou nabízené informace.



Asi si pod mrtvými dušemi každý představujeme něco jiného. Všeobecně se pojem "mrtvé duše" používá ve smyslu, kdy některá "rádoby agentury" nabízejí až 500 000 uživatelů. Jsou to automatem vytvořené účty, které jsou navzíjem spřáteleny. POkud chcete koupit takové fanoušky, tak zapnou script na serveru, každého přihlásí, dají like a odhlásí a jednou dalšího - to se děje automaticky. Mimo lajkování takové účty nic vlastně nedělají a nikdy fyzický za nimi nestojí.
To se u likemarketu nestane, tam jsou reálně registrovaní uživatelé, jejichž informace se načítají částečně z FB a částečně je doplňují sami. Není tam jediný účet "mrtvý", všechno jdou lidi.

A nevidím důvod, proč by fanoušek, kterého zacílíte takto, měl být špatný - např. máte-li posilovnu v Příbrami, tak si zacílíte na muže 18 až 30 let, z Příbrami, se zájmem o fitness a ti vám dají like. Sice dostanou za like odměnu, ale pořád to jsou vám cílení fanoušci za super cenu. Za takovou je nikde jinde neseženete. A aktivita od nich bude, budete-li s nimi dobře pracovat.

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Za zkoušku nic nedám. Upozorňoval jste na omezený objem, což mi až tak nevadí. Předpokládám nějaké exponenciální šíření dále.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se