Marketing

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj

uvažuji vytvořit stránky kde si chci odskoušet, jaké to je cílit na malou niku, dokonce i domény na onu niku jsou volné. (proto zatím nechci zveřejňovat onu niku) Myslíte si že bude stačit pro začátek doména třetího řádu. (Na nice není žádná konkurence) Přirovnal bych tu niku třeba k "klece pro králiky". Tzn. Seznam vychrlí jen eshopy.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
To záleží na tobě, podle mě je to celkem jedno. Myslím, že vyhledávače nijak nebudou ubírat body za subku....

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Já osobně bych šel hned do nové domény...bude tě to stát max řádově stovky a pokud se to vyvine, tak tam zůstaneš. I pro projekt s malou pravděpodobností návratu (kdo to může říci :-)) bych volil pořádnou doménu...

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Já jsem v každém případě pro novou doménu. Stojí do 200Kč, to nikoho nezabije a i pro tebe samotného se na projektík bude lepé koukat.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Asi bych taky raději zvolil vlastní doménu klidně i jen pro projekt na vyzkoušení i kdyby jsi se rozhodl ho prodat bude mít větší hodnotu když poběží na pěkný doméně.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Jednoznačně novou doménu a co nejbližší tvé nice. Pokud se rozroste,m budeš právě ty vlastník je hlavní a může ji pak klidně prodat za daleko více. Domény, to je obor, kde kdo dřív přijde, ten dřív mele, platí dvojnásob.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Samozřejmě bych začal s novou doménou. Pokud se ti podaří zacílit třeba subku, zbytečně to pak budeš přehazovat na další doménu. Pokud se ti to nepodaří, stratíš pár korun (CZ pořídíš do 200,-) a to je investice, která se dá oželet :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Teďka cz doménu pořídíš u hexageek.cz za 108 Kč.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se