Marketing

Heroik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 15.10.2012
Dobrý den,
jak vyplývá z dotazu v předmětu, chtěl bych na svůj web umístit reklamní plochy přes ranky.cz. Máte s tímto systémem nějaké zkušenosti? Případně jestli je dost inzerentů atd.

Díky všem za odpověď
Chcete být vidět? Chcete změnit své podnikání? Obraťte se na mně. Dělám věci jinak.
 Tichá občanská válka v Rusku

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Systém sám používám a inzerentů je dost, systém funkční, za celou dobu pamatuji jen jeden výpadek, provize mají vyšší ale za ty služby to stojí.
už tu je o něm dost vláken ;) http://lmgtfy.com/?q=%22ranky.cz%22%20site:webdeal.cz
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Heroik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 15.10.2012
Dobrý den,
téma je zábava a podpora mladých lidí aby dělali to co je baví. www.heroik.cz
web je nový, vím že ještě potřebuje úpravy ale lidé hodí ranky jsou na pár měsíců starý web také dobré.
Mám P-rank 3, S- rank 3, Návštěvnost průměrně tak 150 lidí denně, převážně facebook, google+, ale zvedá se to.
Chtěl bych tedy mít alespoň základní monetizaci z webu.

Ranky.cz se mi líbí hlavně tou automatizací a také možností nastavení inzerátů na své weby, a poměrně dost možností jak odkazy/reklamu umístit.
Chcete být vidět? Chcete změnit své podnikání? Obraťte se na mně. Dělám věci jinak.
 Tichá občanská válka v Rusku

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já osobně jsem na ranky.cz "jen" inzeroval, nikoliv poskytoval prostor pro inzerci a jako inzerent jsem tam zas rychle skončil. Systém je zkostnatělý, lze nakupovat jen aktuální volné, nemá rezervace atd. Vůbec mi nesedí, ale je to asi věc názoru.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se