Marketing

nyda
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 28.03.2013
Dobrý den a ahoj :)
Poprosím vás o názor na infografiku, kterou jsem včera publikoval na svém blogu. Snažím se jednoduše sdělit 12 základních tipů na zvýšení návštěvnosti stránek.
Děkuji moc za zpětné reakce!

http://www.danielnytra.cz/jak-zvysit-navstevnost-stranek

Děkuji moc!

S pozdravem
Daniel Nytra

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Bohužel jsem se z textu nedozvěděl nic nového. Navíc ty nohy, co tam chodí. To je hrůza a navíc to odvádí od textu. Podle mě je ta barva moc křiklavá a za ten tvůj velký likebox bych střílel. (Kohy, opakuj si, nebuď tak negativní) :)

nyda
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 28.03.2013
Kohy píše:
Bohužel jsem se z textu nedozvěděl nic nového. Navíc ty nohy, co tam chodí. To je hrůza a navíc to odvádí od textu. Podle mě je ta barva moc křiklavá a za ten tvůj velký likebox bych střílel. (Kohy, opakuj si, nebuď tak negativní) :)


Tak to nebylo pro vás :) Ohledně informací mám spíše pozitivní zpětnou reakci... Ty nohy ano, to opravím (nejste jediný a máte bohužel pravdu :( ). Likebox je ok, ten ponechám.

Díky moc za váš čas! Velice si toho vážím!

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Mi se to nelíbí a ani nesouhlasím stím názvem a o těch informacích by se dalo taky diskutovat.....

nyda
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 28.03.2013
Dobrý den,
změnil jsem to dle doporučení, které jste mi napsali a vložil novou verzi do blogu (odkaz stále stejný).

-- 24. 06. 2014 21:18 --

katalog píše:
Mi se to nelíbí a ani nesouhlasím stím názvem a o těch informacích by se dalo taky diskutovat.....


Dobrý den, že se vám to nelíbí...to je otázka vkusu. Mě se to líbí :) Informace jsou velice obecné, ale do hloubky se moc jít nedá :(

jan
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 10.07.2014
obsahovou stránku nehodnotím, první dojem z vizuální stránky infografiky - další otravný reklamní banner...
Zajímám se o zbraně a střelivo. Moje hobby je inzerce psů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se