Marketing

schizi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 23.10.2011
Dobrý den,

ulehčete si práci při analyzování vašich webových stránek. Získejte neustálý přehled o svých pozicích ve vyhledávačích, rancích webu či funkčnosti zpětných odkazů. Popřípadě se prohrabujte v expirovaných doménách které mají ranky. To vše si můžete vyzkoušet v naší nové službě Ranki.cz

  • Ve zkratce co na Ranki.cz můžete:
  • Kontroujte ranky webů
  • Sledujte počet odkazů v Yahoo
  • Zjišťujte pozice ve vyhledávačích
  • Hlídejte si zpětné odkazy
  • Mějte přehled o expiracích domén
  • Zobrazujte si přehledy v grafech
  • Nechte si o všem zasílat reporty

Registrace a licence, jsou do konce roku 2011 ZDARMA. Vyzkoušejte tedy, a zasílejte nám vaše připomínky, nápady na vylepšení a názory jak jste se službou spokojení.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych měl jinou otázku na tebe, v čem je tato tvá služba lepší než konkurenční?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass píše:
To měříte YB když tato služba byla zrušena ? :)


Pravděpodobně to přidali a YB se následně zrušilo a zatím to neoddělali nebo o tom zatím neví.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava píše:
Wladass píše:
To měříte YB když tato služba byla zrušena ? :)


Pravděpodobně to přidali a YB se následně zrušilo a zatím to neoddělali nebo o tom zatím neví.


Však proto jsem si rejpnul :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Abych pravdu řekl, na mě působí divně již doména ranki.cz ... chápu, že ranky.cz je již obsazená, ale tohle na mě jakožto na potenciálního budoucího uživatele služby moc dobře nepůsobí. Tato doména by se spíše hodila jako TYPO, než jako doména s plnohodnotnou službou, která má ještě navíc konkurovat.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Doména mi také vadí, když jsem přemýšlel, že bych oddělil WebDeal Ranky, tak jsem uvažoval nad doménou i-ranky.cz, případně iranky.cz. Mělo by to tu výhodu, že pokud by projekt neuspěl, mohl by se přeorientovat na export obyvatelek Íránu do ČR :-).

Teď vážněji, nástroj mi připomíná Collabim, což není nic špatného, jen nad jakými cenami uvažujete? Budete levnější/dražší oproti Collabimu?

schizi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 23.10.2011
YahooBacklinks bylo funkční a skončilo až nyní v pondělí, čehož jsem si nevšimnul a ani jsem o tom nevěděl :) . Nyní pracuji na náhradě...

Tato služba má podle mě malou konkurenci (nepočítám collabim, to je jiný nástroj, mnohem komplexnější a nebylo za cíl dělat podobný web), vím pouze o jedné a ta není moc dodělaná (ostatně jako prozatím i tato :D )

Ceny jsou napsané na webu :) za měsíc 100kč nebo na 3 měsíce za 250kč

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se