Marketing

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To proto, že včera byl na toplistu nějaký problém, na některých webech mi taky vypadli statistiky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
To proto, že včera byl na toplistu nějaký problém, na některých webech mi taky vypadli statistiky.


ďakujem za info, hneď sa mi to nezdalo, že by tam bol len 1-človek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak vidím, že moc dalších agregátorů nepřibylo, ale musím se trošku pochlubit, právě mi přidali web na Právě dnes :-) první den tři návštěvy, no taky dobré že.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
Tak vidím, že moc dalších agregátorů nepřibylo, ale musím se trošku pochlubit, právě mi přidali web na Právě dnes :-) první den tři návštěvy, no taky dobré že.

Chceš mi říct, že z podrubriky Cestování ti dnes přišli tři lidé? Nevěřím, pokud tedy mluvíš o tomto webu :D Já mám totiž web v podrubrice Podnikání, kolikrát jsem se tam dostal do TOP článků vpravo ve sloupci a stejně nepřišel nikdo. Podle mě jsou ty podrubriky celkově na prd. Jakmile nejsi hned v té rubrice na úvodu, tak nevím, jestli to má nějaký význam. Ale možná je Cestování sledovanější než Podnikání :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jiří Rostecký píše:
freez píše:
Tak vidím, že moc dalších agregátorů nepřibylo, ale musím se trošku pochlubit, právě mi přidali web na Právě dnes :-) první den tři návštěvy, no taky dobré že.

Chceš mi říct, že z podrubriky Cestování ti dnes přišli tři lidé? Nevěřím, pokud tedy mluvíš o tomto webu :D Já mám totiž web v podrubrice Podnikání, kolikrát jsem se tam dostal do TOP článků vpravo ve sloupci a stejně nepřišel nikdo. Podle mě jsou ty podrubriky celkově na prd. Jakmile nejsi hned v té rubrice na úvodu, tak nevím, jestli to má nějaký význam. Ale možná je Cestování sledovanější než Podnikání :)


Asi bude hledanější, kdo ví, mám článek i v topu na pravo, přidali mě dnes a já si tak koukám na statistiku přístupů a najednou tam vidím návštěvy z adresy pravednes.cz/?s=travel a pravednes.cz tak se letim kouknout protože email mi nepřišel že mě přidali a ono jo jsem tam :-)

-- 16. 11. 2011 23:04 --

Tak mě museli přidat už včera asi někdy večer, protože jsem našel jednu návštěvu i na GA ze včera.

Toplist
GA
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak to je ale moc hezké. :) Já vím, že to podnikání moc nenese, tak uvidíme.

Co se týče emailů, oni fakt neposílají. Je to z toho důvodu, že hodně uživatelů weby přidává, i když nejsou jejich. Nejspíš...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mě přišlo na 404m.com z pravednes.cz 49 lidí za posledních 30 dní a celkově se objevuje v TOP 20 zdrojů návštěvnosti.
Další agregátory:
rss4.biz 199 (IT, podnikání)
parser.cz 149 (pouze seo, programování IT)
itzpravy.cz 58

Záleží ale hodně na nadpisech. Například když jsem psal na cn130.com o Dennym jak vyhlásil válku warezu, tak chodilo z pravednes 338 lid/měsíc.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pánové máte někdo svůj RSS na stránce xNovinky.cz ? přidali mě asi před 14 dny mezitím jsem vydal 6 článků, žádný se u nich ale nezobrazuje, máte s tímto webem někdo zkušenost. Add 2 nasadili na můj vkus nějak moc reklamních bloků, asi to dám do pryč.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ano, mají to hezky udělané. Asi sami si nás přidali (nebo nějaký fanda): http://xnovinky.cz/zdroj/1408/

Občas někdo přijde, moc ale bohužel ne. Kontaktuj je a nejspíš ti poradí: http://xnovinky.cz/kontakt/

-- 11.05.2012 13:58 --

Dnes jsme otevřeli malý RSS agregátor blogů. Pokud navrhnete zajímavé a aktualizované zdroje, budu moc rád :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se