Marketing

SeznamPrWebu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 11.10.2011
Dobrý den,


pokud podnikáte, nebo se pohybujete v oblasti psaní PR článků, copywritingu a služeb spojených s propagací Vašich stránek, možná jste před nedávnem na tomto fóru zaregistrovali informaci o tom, že na adrese http://www.seznamprwebu.cz byla spuštěna služba, pomocí které můžete vyhledávat PR weby (PR web = web na který můžete umístit Vaše propagační články). V seznamu PR webů lze jednoduše třídit/vyhledávat podle nejdůležitějších kriterií, která mají vliv na kvalitu Vašeho odkazu (Google pagerank, Srank, Alexa rank a další).



Dnešním dnem spouštíme na stejné adrese další službu a to seznam copywriterů http://www.seznamprwebu.cz/Copywriters/Homepage. Prezentovat a registrovat se zde mohou všichni copywriteři ZDARMA ať už je psaní/copywriting pro Vás jen jako koníček, nebo hlavní činnost.
Pokud si vyberete nějaký PR web, kde byste rádi publikovali své články a nevíte na koho se obrátit s požadavkem na vytvoření kvalitního článku, náš seznam by Vám měl být v tomto ohledu nápomocen.
Naším cílem je sjednotit na jednom místě všechny služby z oblasti PR webů, copywritingu a propagace na internetu. Jedno důležité obecné pravidlo: neposuzujte copywritera podle ceny, jelikož levný pisálek nebude nejspíše na takové úrovni, jako někdo s praxí. Na našich stránkách si můžete vybírat copywritery i podle délky praxe, referencí nebo oblíbených témat.



Pokud se tedy věnujete copywritingu, zaregistrujte se a vytvořte si svůj profil zdarma http://www.seznamprwebu.cz/Copywriters/Add . Doufáme, že naši službu využijete a bude Vám k užitku.


Pokud byste měli jakékoliv otázky nebo připomínky, např. chybí Vám nějaký důležitý údaj u copywriterů, podle kterého byste rádi vyhledávali nebo máte návrhy na vylepšení tohoto webu (většina názorů při předešlém uveřejnění byla zakomponována do webu, i proto Vás teď žádáme o možné návrhy na vylepšení) neváhejte a napište nám na adresu: info@seznamprwebu.cz. nebo zde do diskuze.



Těšíme se na Vaši spolupráci.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zdravím,
měli byste si ošetřit vkládání url webů u nové sekce copywriterů např : http://www.seznamprwebu.cz/Copywriters/ ... .aspx?ID=3 stačí kliknout na odkaz webu ;)

Wladass

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Asi už to ošetřují, bo nějak nefachá registrace :-)
Obrázek
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ty copywriteři jsou výborný nápad. Budu to používat.

SeznamPrWebu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 11.10.2011
Dobrý den,

děkujeme moc za upozornění i za příspěvky. Jak URL tak registrace jsou opraveny. Pokud máte další připomínky, klidně je napište, budeme jen rádi.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jestli ještě můžu jednu věcnou, tak bych určitě dal v liště důležité pojmy, těm odkazům atribut _blank , je škoda když si člověk rozklikne odkaz a původní stránka je fuč (já vím tlačítko zpět tu je, ale...) pokud by to byl proklik stále na téže stránce, pak je to jiné, ale pokud link vede na stránky wikipedie dal bych ho otevřít v novém okně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

SeznamPrWebu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 11.10.2011
Děkujeme moc za připomínku, zpracujeme.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No a snad ještě pokud jsem na kartě copíka, jako třeba tady u Terky http://www.seznamprwebu.cz/Copywriters/ ... .aspx?ID=1 možná by nebylo od věci dát tam možnost "další copík" , "předchozí copík" třeba šipky nahoře do rohu, nebo odkaz další, předchozí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No, musím říct, že to vypadá celkem zajímavě. Ještě mě napadlo, co takhle přidat nějakou možnost hodnocení pisálků? Je sice fajn, že jde filtrovat atd., ale kvalitu člověk podle ceny ani zápisu nepozná. Stačila by nějaká jednoduchá možnost, kam by mohli přidat objednavatelé hodnocení a či dodržují termíny atd.. Pak by to mělo podle mě mnohem větší váhu a důvěru vůbec hledat někoho.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Hodnocení by bylo fajn, nejsem si ale úplně jistý, jestli by hodnocení měla nějakou váhu v případě neregistrovaných hodnotitelů. Pokud by se zákazník mohl přihlásit a přidat novou referenci ke copíkovi, to by bylo lepší. Jinak souhlasím s tím že informace jako "dodržel termín dodání" nebo hodnocení "stylistika" "seo" atd, to už je na delší rozvahu co do takového hodnocení copíka dát, ale asi to bude pro autora webu dobrý námět na vylepšení služeb.

Ještě jsem si všiml pár detailů, odkaz z lišty doporučujeme tyto copíky by asi byl taky dobrý _blank, viz výše. A ještě jeden detail, označení na výpisu copíků nahoře v levém rohu "nalezeno webů" viz. příloha.

Obrázek
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

SeznamPrWebu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 11.10.2011
To freez: Nad tímto jsme uvažovali, ale jelikož si uvaživatel bude většinou filtrovat copywritery podle určitých kritérií, podle kterých budou řazeni, tak toto myslím není zrovna podstatné. To si může nechat vyjet textový výpis pro větší přehlednost.
Super, děkuji za připomínku s weby, opravíme.

To alijosha: Nad hodnocením jsme uvažovali a stále to máme v hlavě. Ale je složité vymyslet správný způsob hodnocení. Aby psali lidé, že ten a ten copywriter je opravdu spolehlivý není to nejlepší. Jeden řekne 10ti kamarádům ať napíšou mail, nebo sám napíše z 10ti mailů nebo 10x klidně a je to vše špatně. Uvažujeme nad nějakým řešením, které by bylo opavdu spolehlivé. Pokud máte nápady, klidně je napište, budeme jedině rádi.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak email nikdy nebyl spolehlivý pro ověřování. I ip adresa se dá snadno obejít. Vím, že to není lehké vymyslet něco stoprocentního.
Nemyslel jsem psát hodnocení, ale spíše něco jako je třeba zde itrader, na aukru hvězdičky atd.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Po nějakém čase jsou opět změny na webu seznam copíků, už je i administrace, dnes mi přišel email a údaji a dá se tak editovat profil a podobně, myslím že se to pěkně vyvíjí, jen tak dál, o webu se už začíná poměrně mluvit, soudě dle toho, že přicházejí nějaké poptávky. Myslím, že to byl opravdu dobrý nápad a bude to tam fungovat, jak seznam pr webů, tak i seznam copíků. Myslím, že ti kdo mají momentálně čas na psaní a nechají si zvýhodnit zápis, že by se to i mohlo vyplatit. No každopádně to jde dobrým směrem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se