Marketing

handja
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 06.02.2012
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku o slevových serverech k mé bakalářské práci. Moc mi tím pomůžete a zabere Vám to jen chviličku:) Mockrát děkuji, Hana Staňková http://slevove-servery-cr.vyplnto.cz/


A jinak, co si myslíte o slevových serverech? přivádí loajální zákazníky? díky za názory:)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak dotazník jsem vyplnil :)

Jinak co se týče slevových serverů tak myslím, že takový ten prvotní BOOM je již za námi, ale lidi si na tyto služby kupodivu zvykli a využívají je. Sice se mezi takové lidi neřadím (v našem městě ani takové nabídky nejsou), ale bydlet ve větším městě, proč ne :) Jinak já osobně když něco chci nebo potřebuji, tak si to prostě koupím bez ohledu na to, zda-li to na slevovém serveru poskytují, či nikoliv. Mám to asi tak, jakože když někomu chci dát dárek, nečekám na Vánoce, ale dám mu ho hned :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já mám na toto naprosto totožný názor jako Honza.

Osobně nevyužívám, nevyužiji a nakupuji podle potřeby (nejlépe vše hned:-)) Též jsem jsem se snažil vyplnit.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já nikdy služeb slevového serveru nevyužil, zboží co potřebuji kupuji v normálních eshopech, případně v kamenných obchodech. Na slevových serverech bývají většinou služby a těch je v blízkosti bydliště minimum.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Já koupil pár jídel, ale přišel jsem na to, že nižší cena = menší porce a takže to vyjde nastejno. Zákazníci nejsou předcházeni aby přišli znova, jak měl být úmysl v podobě reklamy, ale naopak jsou diskriminováni ;) Koupě zboží by měla být bez problému, pakliže si tedy servery nevytváří umělé ceny.
+ dotazník vyplněn, ať máš z čeho dělat analýzu :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Můj názor je, že slevové servery jsou již dávno za zenitem a ti kteří se tam registrovali, nebo jim chodí z nějakého důvodu od nich nabídky to buď ignorují, nebo ruší.Nicméně některé slevy jsou zajímavé, ale to jen na těch hodně zavedených stránkách.Bohužel na rovinu říkám, že jsem využil tyto slevy a spokojen jsem nebyl a při ubytování, tedy komplexním balíčku jsem si připadal jak méně cenný a už bych si to nikdy nekoupil.Hold asi platí kdo platí ten jede a ..........

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
webdesigndubina - tak to mám na to jiný názor. Třeba i v zahraničí jsou tyto servery stále populární a že jsou za zenitem bych netvrdil. Naopak podle průzkumů jsou v česku stále více využívány a lidé tomu přicházejí na chuť. Ono lidi koupí téměř vše, hlavně, když je na to sleva nebo je to zadarmo :P

Ale s tou méněcenností bych souhlasil, již více lidí si stěžovalo na to, že pokud si něco takového na slevových serverech zakoupí, je s nimi zacházeno jakoby byly ti méněcenní a proto to dost lidí od koupi dalších voucherů a poukázek odrazuje
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak dotazník jsem vyplnil

Osobně jsem si ale na slevových serverech nic nekoupil, protože se snažím kupovat věci/služby proto, že je opravdu potřebuji a ne proto, že jsou zrovna v akci a "hrozně se to vyplatí" - nekupovat se totiž obvykle vyplatí ještě o něco víc.

Ale když se podívám okolo sebe, tak mě překvapuje, kolik lidí (od kterých bych to ani nečekal) slevové servery opravdu aktivně využívá. Takže budoucnost podle mě mají, jen nejsem ten správný cílový zákazník.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dotazník odeslán, byl vyplněn velmi rychle :-) Ve větších městech se slevové servery stále vyplatí, je ale pravda že už jsem slyšel i já od kolegů kteří slevu využili, že úroveň služeb se slevovým poukazem nebyla stejná jako bez něj. Tuhle zkušenost ale nemají všichni, takže těžko říct. Každopádně kolega byl s manželkou na víkend ve welnes hotelu, moc si to pochvaloval a tak jim dcera k výročí svatby sehnala poukaz na stejný víkend ve stejném hotelu, ale přes slevomat. Podle kolegy prý byl víkend znatelně horší, služby, přístup, jídlo, atd. osobní zkušenost ale nemám.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jan Paluska píše:
webdesigndubina - tak to mám na to jiný názor. Třeba i v zahraničí jsou tyto servery stále populární a že jsou za zenitem bych netvrdil. Naopak podle průzkumů jsou v česku stále více využívány a lidé tomu přicházejí na chuť. Ono lidi koupí téměř vše, hlavně, když je na to sleva nebo je to zadarmo :P

Ale s tou méněcenností bych souhlasil, již více lidí si stěžovalo na to, že pokud si něco takového na slevových serverech zakoupí, je s nimi zacházeno jakoby byly ti méněcenní a proto to dost lidí od koupi dalších voucherů a poukázek odrazuje

No, asi to beru špatně.Je mě jasné, že každá sleva ať je na výloze, nebo v emailu asi láká a vytahuje lidem korunky z kapsy, takže jsem se asi nechal unést.Nicméně beru to od blízských, kterým chodí denně emaily-souhlasili a už je to otravuje.Poslední zkušenost dnes.Bratr koupil romantický valentýnský víkend za super peníze a oni mu řekli, že nejdříve za týden....

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Máš to tam bejby :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Může se zdát, že slevové servery jsou za zenitem, ale to je pouze jejich přesycením v ČR. Odpadají přirozeně ty studentské projekty, kdy to vytvořili s nadějí, ale jaksi se o to zapomněli starat. Naopak slevové servery mají ještě prostor pro růst, je tu spousta lidí co stále žádný slevový server nevyužila.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se