Marketing

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Zdravím,
chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně registrace webu do katalogů a vyhledávačů. Nemyslím nějaké hromadné registrace do stovek katalogů, ale registrace do několika málo těch nejdůležitějších a nejznámějších katalogů a vyhledávačů. Někde jsem četl, myslím, že to bylo na Dragově blogu (ale nejsem si tím vůbec jistý, že to bylo právě tam), že dobrá registrace stačí k tomu, aby web získal nějaké ranky (tuším, že tam bylo psáno SR2).
Jaký je váš názor, respektive vaše zkušenosti?

Děkuji.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já to tak udělal (registrace do největších katalogů) a SRank vyskočil na 2.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Honzo je otázka zdali by nevyskočil i bez registrace... Ono dle mého spíš záleží na obsahu, případně odkazů z jiných webů, ale i twittru atd...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Pro mě smysl má, z některých katalogů chodí dost návštěvníků. Nejvíce ze Seznam.cz a pak ještě Azet.sk. Když registruji tak jen do cca 20 katalogů.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Zaregistruj do těch největších a nejznámějších, které za to stojí (je jich max. 10) a to spíš kvůli návštěvnosti.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Spíše bych se zaměřil na to, jestli máš zájem o zpětnou vazbu pomocí návštěvnosti nebo zpětného odkazu(ranků). V případě že máš zájem o zvýšení návštěvnosti určitě doporučuji více známější katalogy, pokud však půjde z tvé strany o zpětný odkaz určitě je základ hodnota ranků daného katalogu v tom případě je docela určitě zbytečné registrovat do katalogu, který má PR2.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Myslím, že se zaobíráš věcmi, které moc nemají smysl, a to registrace do katalogů nebo ranky. katalog jedině od Seznamu, nic jiného bych ani neregistroval. A ranky, k čemu je přesně potřebuješ nebo proč jsou pro tebe důležité?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Registrace do katalogů již dávno smysl nemá žádný, maximálně na ten seznam se regnout, jinak ztráta času akorát. pokud chceš prodávat odkazy, tak ranky ano, jinak je ti to též naprosto k ničemu a návštěvníka ti to nepřivede.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Lany píše:
Myslím, že se zaobíráš věcmi, které moc nemají smysl, a to registrace do katalogů nebo ranky. katalog jedině od Seznamu, nic jiného bych ani neregistroval. A ranky, k čemu je přesně potřebuješ nebo proč jsou pro tebe důležité?


Kvůli výměně a prodeji odkazů především.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Seznam katalog řadí weby podle ranků, mám tam pár webů a návštěvnost z tohoto katalogu není zanedbatelná, alespoň u webů, které vlastním. Pokud budeš odkazy primárně prodávat, tak doporučuji oslovit majitele link farem, ranky pak jdou rychle a pěkně nahoru. Spousta "SEO odborníků" ti bude tvrdit, aby si web neregistroval do katalogů, nepsal PR články a nevyužíval link-farmy, ale když ono to funguje tak skvěle a lehce ;)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
prclan píše:
Kvůli výměně a prodeji odkazů především.

Já nevím, dnes Google a jeho super penalizace tak řádí, že linkfarmám brzy odzvoní všem. Já už bych do něčeho takového asi nešel, ale kdo ví, třeba ještě najdeš na půl roku, možná rok, nějaké zákazníky.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Hromadná registrácia zmysel nemá. Registrácia sa oplatí len do pár katalógov: seznam.cz, surf.sk (etc.), ktoré reálne prinesú návštevníkov.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Také souhlasím že smysl má registraci jen do několika velkých katalogů.
I když každý odkaz se hodí :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se