Marketing

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Už velmi dlouhou dobu postrádám kvalitní nezávislý affiliate systém, do kterého bych zapojil naše projekty....

Tento fakt nás před 4mi lety vedl k vytvoření vlasntího affiliate pro jeden (dnes již prodaný) projekt, ale nebyla to nejlepší cesta.

Nyní tu máme (pokud se nepletu):
- affil od webshopů Simplia (jde jen když máte shop u nich)
- eSpoluprace.cz - samá půjčka a pojištění, není pro e-shopy vhodné
- Potenza - majitel na to se*e a ani s Vámi nepodepíše smlouvu, pak nemůže systém nikdy fungovat
- eHub.cz - totální amatéři - před asi 2ma lety vyrostli na slevovém boomu, ale nezvládli vývoj a dneska jsou... ni víme kde...

VivNet (CJ.com) bych asi raději nezmiňoval, protože nároky na obraty jsou fakt vysoké a riskovat, že nebudou se mohou dovolit jen velké shopy, menší a středné bohužel ne...

...a pak koho si vybrat... Skutečně tu není nikdo normální?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A co si to zprovoznit sám na http://affilbox.cz/ (něco o něm přímo od majitele najdeš i zde: http://kecykveci.cz/vyzpovidal-jsem-maj ... filbox-cz/) nebo zkusit http://dropface.cz/ ? ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: uplně s tebou souhlasim....bohužel v ČR je to s affiliate systémy asi jako s MLM systémem - všude jinde systémy fungují, jen čecháčci z toho udělají paskvil a pochybný systém (opravdu těžko se bráním použít výraz podvodný systém)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
janKali: uplně s tebou souhlasim....bohužel v ČR je to s affiliate systémy asi jako s MLM systémem - všude jinde systémy fungují, jen čecháčci z toho udělají paskvil a pochybný systém (opravdu těžko se bráním použít výraz podvodný systém)

s affilem to v ČR nevidím tak zle jako s MLM
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Affiliate v ČR není špatný, funguje celkem v pohodě. Snažíme se obchodníky vzdělávat a pracovat s nimi a oni si dají říci a stále se zlepšují. Teda ti, kteří o to mají zájem.

Neobviňoval bych z toho affiliate jako takový ale lenost člověka.

A to na straně partnera, který když obchodníkovi sune špatný (občas i podvodný) traffic, tak se pak diví, že mu nekonvertuje a že mu to obchodník neschvaluje. A tak ze své lenosti přivést kvalitní zákazníky obviňuje obchodníka.

Stejně tak lenost obchodníků se partnerům věnovat a vysvětlit jim, proč jsou provize zamítnuty je velmi alarmující. Ono kolikrát jim ani nefunguje eshop jako takový a musíme je na to upozorňovat my, což je docela vtipné.

Affiliate o je o win-win principu. Partner přivede kvalitní zákazníky a dostane za to kvalitně zaplaceno. Pokud je v této rovnici něco porušeno, tak se jedná o špatný vztah a ani na jedné straně to nemůže fungovat.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug: vypadas, ze to mu rozumis. jak je tedy mozny, ze u affiliate systemu vidis svoji affilate znacku, ale u webove stránky koncoveho provozovatele zadna zancka neni? kde tedy zjisti pres koho byl proveden obchod? veubec mi pripada, ze maji affiliate systemy v hodne veci bordel a obcas jen pusti "chlup" nekomu, od koho chodi vice poptavek, aby jim neutekl.

-- 01. 11. 2012 20:01 --

idp: tak ja to zase nevidim spatne s MLM...pracuju pro tenhle system. zadne poplatky predem a kvalitni system. nesmi hold prodavat herbalife nebo amweve (nebo jak se jmenujou) :-D
Nedavno jsem se ucastnil ze zvedavosti nejakeho systemu, co prodava system webove prezentace ... celkem jsem se pobavil a jak to do tebe perou, kdyz jen projevis zajem nejake diskuze :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
idp: tak ja to zase nevidim spatne s MLM...pracuju pro tenhle system. zadne poplatky predem a kvalitni system. nesmi hold prodavat herbalife nebo amweve (nebo jak se jmenujou) :-D
Nedavno jsem se ucastnil ze zvedavosti nejakeho systemu, co prodava system webove prezentace ... celkem jsem se pobavil a jak to do tebe perou, kdyz jen projevis zajem nejake diskuze :-D

mám na mysli pověst pochybného systému ne ten systém samotnej
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
idp: tu pověst vytvářejí bohužel tvurci v ČR. systém je principálně založen chytře, ale chápu,že čecháček z toho udělá systém "malá domů" :-D . ale oficialne tak beru i systémy affiliate----všichni se napakují, jen ten kdo sehnal kontakt nakonec třeba vubec nic nedostane

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se