Marketing

turtle
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 11.02.2014
Ahoj všem, ruzne procitam info o logu, co by melo obsahovat, cim se ridit pri tvorbe loga....ale NIKDE jsem nenasla, jake logo je v kurzu a jestli by melo logo obsahovat text, ktery by byl nejspis shodny s nazvem projektu?
Jsem v zacarovanem kruhu, nevim, jestli vytvorit logo jen graficke nebo vlozit i text.
Mohl by mi nekdo vice zasveceny poradit?

Moc dekuji za pripadne rady.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Já si myslím že na tom nezáleží. Ale výhoda loga s textem je že když se logo zobrazí na nějakém webu a nebude pod ním napsáno co je to za firmu, značku, produkt. Tak je docela nepravděpodobné že na něho někdo klikne. Například já když dělám logo dělám dvě varianty. Jedno s textem jedno bez textu. Takže doporučuji udělat dvě varianty.

turtle
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 11.02.2014
Děkuji za rady. Jen teď nevím k čemu 2 loga, když se tedy rozhodnu pro logo s textem.

Moc díky!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Mac píše:
Verze s textem i verze bez textu má své využití a není od věci mít připraveny obě.

Viz WebDeal logo.

1. S textem v hlavičce webu:
Obrázek

2. Bez textu jako avatar:
Obrázek

3. až X. A dalo by se to hrotit ještě více: Erb WebDealu a pod ním text "WebDeal" pro čtvercový banner.

Jednoznačnou odpověď jestli "S" nebo "BEZ" asi nedostaneš.


Přesně tak jak psal ""mac"" Záleží na vás jakou variantu.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Já to vidím takhle - všude, kde by logo mohlo být viděno poprvé, tam ho dávat s názvem firmy
všude, kde víte, že už logo lidé znají, používat klidně logo bez textu
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak předně, pokud je to obrázek - je to logo, pokud obrázek + text - je to logotyp. Může být použito jen logo nebo celý logotyp.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:
Tak předně, pokud je to obrázek - je to logo, pokud obrázek + text - je to logotyp. Může být použito jen logo nebo celý logotyp.


Jo jo pán chytrej :D Máš u mě ("+")

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se