Marketing

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Největší české tržiště na prodej a koupi placených článků na Internetu Placla.cz a systém na prodej a koupi obsahu pro vaše webové stránky KupČlánek.cz budou již brzy provozovány pod jednou, společnou střechou.

Vznikne nová firma a právě vy můžete nyní navrhnout, jak se bude jmenovat. Napište nám svůj návrh jména firmy a kontakt na vás a bude-li váš návrh vybrán, získáte 5000 korun. A pokud náhodou nevyhrajete, nevadí. Doporučte tuto stránku vašim přítelům, copywriterům, slovotepcům, textařům a kreativcům a pokud některý z nich vyhraje, ani vy zkrátka nepřijdete, za jeho doporučení získáte také odměnu 5000 korun.

Vaše návrhy můžete zasílat na www.jmenofirmy.cz

lukass
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.01.2014
Moc tomu nevěřím.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
lukass píše:
Moc tomu nevěřím.


Sloučení, odměně nebo PPP?

Mj. jsem rad, ze te me tema vyprovokovalo k zalozeni noveho uctu na Webdeal.

lukass
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.01.2014
te odmene, ze ji dostanou oba dva, dyt muzu rict ze me o vas rekl nekdo, kdo o tom vubec nevi a dostane 5000 z toho mi da pulku a budou vsichni spokojeni ale z vasi strany neni zadna kontrola jestli to je pravda nebo ne jestli me chapes

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
lukass píše:
te odmene, ze ji dostanou oba dva, dyt muzu rict ze me o vas rekl nekdo, kdo o tom vubec nevi a dostane 5000 z toho mi da pulku a budou vsichni spokojeni ale z vasi strany neni zadna kontrola jestli to je pravda nebo ne jestli me chapes



Nechapu. Asi timto smerem neuvazuji. Doporuceni se trackuje pomoci ID v adrese. Takze presne vime, kdo koho doporucil. Rika se tomu affiliate.

lukass
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.01.2014
Doporučte tuto stránku vašim přítelům


takze kdyz doporucim vasi adresu kamaradovi u stolu, tak se toto doporuceni nepocita jo?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Michal Kubíček píše:


Nechapu. Asi timto smerem neuvazuji. Doporuceni se trackuje pomoci ID v adrese. Takze presne vime, kdo koho doporucil. Rika se tomu affiliate.


Víš co je na tom všem nejlepší, název sice neví, ale už ví, jak by se s tím dalo vyj...bat. Že já se vůbec ještě divím :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

lukass
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.01.2014
nechci s nicim vyje***at, ale toto je podle me z jejich strany nevyresenej problem, kterej by si meli vyresit. Kdybych nema chtel vy***at tak to udelam a nepisu o tom na foru, myslim ze by meli zvazit rizika

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Lukass: Jakmile zadas svuj navrh, tak ziskas vlastni URL adresu. Pokud pres ni pozves kamarada (klidne sedte v hospode, posles mu ji treba na mobil), tak pokud ten kamarad pres takovou URL adresu prijde, zapise se pod tebe. Tak funguje klasicky affiliate v online projektech. Neni na tom co resit, protoze se nejedna o problem, ale vlastnost.

lukass
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.01.2014
jo takto to mate, nevedel sem o tom linku ktery se pak posila a na to jsem se taky ptal jestli to mate takto, tk hodne stesti s projektem

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Co lidi pro 5k neudělaj tvl :D


Radost s takovýma spolupracovat.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Neví o linku, v principu se do systému ani nepřihlásil, ale už detailně popisuje jaké to má určitě zásadní závady ... něco jako jitrnice jakou svět ještě neviděl ... to bude asi megadémonskyhustrokrutěmístopřízežný název co ti takovej člověk pošle. Toto si nenech utéct! :)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
lukass píše:
Moc tomu nevěřím.


Vymysli super název, nech si ho patentvat a pak ho Kubíčkovi prodej za 50 000 Kč :-D

Ne, teď vážně. Myslim si, že tady ti podraz nehrozí. Bál bych se spíš u pofiderních existencí, kteří jsou utajení.
A pokud se i tak bojíš, tak si vem s sebou právníka a notáře :-)

Mně by se líbil název Kupoplac.cz :-D

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
navrhuji nazev Placal = pro Copywriting super domena / navic placal.cz je zatim stale volna :-)

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Proč vlastně nezůstanete na jedné z původních domén?

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Jeden návrh jsem Ti tam už poslal, napadl mě celkem rychle i cz doména je stále volná. A u odpolední kávičky zkusím vymyslet ještě něco dalšího :-)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Takových bylo a jak krásně pak spamovali na ty emaily :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Krupajz píše:
Proč vlastně nezůstanete na jedné z původních domén?


Protože o tomhle nikdo nemluví. Jedná se o název firmy a ne domény :)

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
No myslel jsem proč se nezůstane u jednoho z původních názvů. Předpokládám že doména bude stejná jako název firmy.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Proč by byla když každý z těch systému je a bude odlišný ?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
trzistepismenek.cz :P

phys0c
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.03.2012
Ja som odporučil cez e-mail.

PS: Nemáte šancu ma vypátrať :D

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Při slučování firem se pro stanovení nového názvu někdy využívá spojení počátečních písmen či slabik a doplnění na smysluplné slovo.
Takže co třeba Kuplíř s.r.o.?
Je to ještě volné - ověřila jsem to v obchodním rejstříku i na NIC :-D

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se