Marketing

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat na výhody a využití autosurf systémů. Třeba WebSurf ... v čem pomůže kromě "falešné" zvýšení návštěvnosti ?
Přinese mi to nějakou výhodu z hlediska marketingu, počítám s tím, že u autosurfů, nikdo ty stránky moc neprohlíží, takže as těžko někoho přes to nalákám.

Předem děkuji za odpovědi

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čo sa týka marketingu, tak to má podľa mňa tak minimálny vplyv, že to môžme rovno zaokrúhliť na nulu...Takýmto systémom sa vyvarujem...Nezískam tým nič...Teda aspoň pre mňa to nemá žiadne výhody...

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Jasný, mě taky nic nenapadlo :) tak se radši ptám :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Autosurf je akorát ztráta času a dobré je to akorát pro hloupé lidi, co si myslí jak je to vynikající. Jinými slovy by se dalo ještě říct, že je to na h...o
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Websurf a ostatní autosurfy jsou jen pro machrování před kamarády. Jinak si tím odebíráš možnost inzerce na webu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
vykašli sa na autosurfy a podobné sračky

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Ok, díky moc všem za příspěvky a rady :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Stransky píše:
Ok, díky moc všem za příspěvky a rady :)


buď aktívny, môžeš vyhrať zaujímavé ceny, prípadne využiť bonusy - eu domény a pod., postavíš webík posnažíš sa a bude to ďaleko efektívnejšie ako autosurfy, klikačky...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
buď aktívny, môžeš vyhrať zaujímavé ceny, prípadne využiť bonusy - eu domény a pod., postavíš webík posnažíš sa a bude to ďaleko efektívnejšie ako autosurfy, klikačky...


Svatá to pravda. Pracuj na obsahu a rozvoji webu a návštěvnost se dostaví. Autosurfy, manuálsurfy a podobné kraviny ti nikdy k ničemu nepomůžou. Pokud chceš svůj web propagovat, tak doporučím spíše nějaký reklamní systém třeba s bannerovou reklamou. Je to lepší a přivede ti to reálné návštěvníky, co na banner kliknou proto, že chtějí a né že jim běží někde něco na ploše pc a ani to nevidí. Pokud se návštěvníkovi tvůj web zalíbí, bude se vracet pravidelně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
len dodám, že okrem zaujímavých cien,ktoré môžeš získať pridávaním príspevkov, ti prídu z webdealu prostredníctvom podpisu aj ľudia,síce nie vo veľkom ale jedná sa o slušné číslo

KarelNov459
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 02.03.2011
napadá mě jeden způsob "využití" autosurfu.

1. Vyberu si nějakou frázi např.: "něco něco něco" (něco co není obsazeno velkou konkurencí, má potenciál na vysokou cenu prokliku v PPC + nemá nějakou extra velkou hledanost)
2. Postavím web a počkám než budu na frázi "něco něco něco" první třeba na seznamu
3. Zaplatím si v nějakém systému aby se zobrazovala URL typu http://search.seznam.cz/?aq=&oq=&source ... +n%C4%9Bco

Říkám si, že tímto způsobem bych měl být schopný frázi "něco něco něco" dostat do našeptávače --> čímž by se logicky zvýšila i návštěvnost mého webu, který je na prvním místě…

Tj. nesnažil bych se soupeřit s konkurencí na frázích kde je vysoká hledanost, ale vytvořil bych si vlastní :)
Říkám si, že pár stovek podobných dotazů do vyhledávače seznamu by na jeho našeptávač mohlo stačit. Ale je to jen teorie, nikdy jsem to nezkoušel…
Blog o všem a o ničem Algin.cz, Půjčky peníze hned, Pomoc a rady pro dlužníky Jak na dluhy?

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ale za to teória celkom zaujímavá :) Má niečo do seba a dáva to logiku :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ale praxe bude asi bohužel jiná než teorie :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
vyskúšaj a daj vedieť či je to prakticky možné, i tak by si z tých fráz nevytrieskal priveľa, malá návštevnosť minimálna šanca na väčšie zisky.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Mně autosurfy pomohly v jednom - za kredity jsem si koupil šestimístná a osmimístná ICQ čísla a ty pak za pár tisíc prodal. Je to už delší doba. Co se týče webu, je to pro mě k ničemu...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se