Marketing

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Ahoj, využívá dnes ještě někdo z vás systém pro prodej odkazů mlink.cz? Prodávám tam pár ploch, ale přijde mi, že reklamy "kupuje" jen sám majitel.. Navíc na proplacení faktury čekám již od konce srpna... na konci září přišel mail, že je platba schválená, ale dodnes peníze nikde. Upomínací mail bez reakce... Proplácí vám mlink faktury? Díky.
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Díky, ale nenašel jsem tam na co se ptám. A jelikož se ptám na aktuální situaci, přijdou mi starší vlákna poněkud irelevantní. Pokud se zde nemůžou na podobné téma nová vlákna zakládat, tak sorry. Přiznám se, že jsem pravidla diskuze nečetl, jen jsem to odklikl :-)
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, Mlink je na tom špatně už delší dobu. Kredit co jsem tam měl jsem raději utratil za plochy, protože jsem neslyšel o žádném případu za posledních pár měsíců, komu by proplatili fakturu.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já jsme od nich naposledy dostal vynadáno, že jsem je neiformoval o expiraci mé domény, která byla dlouhou dobu bez reklamy :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
kunkurence je ranky.cz, ne?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Co čekáte od pidi systému z ČR - takhle to skončí vždy, když to nemá dobrý obchodní model = nejsou inzerenti... Nechci se nikoho dotknout, ale když tomu věříte, tak skončíte pokaždé stejně, bohužel.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ten systém je mrtví již více jak rok, proto se divím, že o něm ještě někdo vůbec uvažuje, nebo dokonce používá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Lany píše:
Koukám, kostlivec se probouzí k životu? :)


Spíš ne, já se probudil. Než jsem si na účtu nastřádal něco málo přes minimální limit pro výplatu, tak to mlink asi zabalil.. Asi si tam pro to dojdu osobně, to budou koukat :-)
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Omlouvám se, že trochu povytáhnu starší téma, ale mám opět jeden aktuální dotaz. Nejprve ale shrnu situaci za uplynulých cca 9 měsíců (prakticky beze změny):
1) Proplacení faktury (3x jsem je upomínal) - NE
2) Komunikace - NULA

Došla mi trpělivost a chtěl jsem tedy kredit utratit v kampaních (jak píše Otakar), ale nyní se ani nemohu přihlásit k účtu. Zkoušel jsem i reset hesla, ale nepomohlo to. Chci se zeptat, pokud tam ještě někdo máte účet, funguje vám přihlášení?
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

navic1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 15.07.2013
Jsem na tom stejně jako ty. Peníze neuvidíme... :( Projekt zemřel... To se bohužel stává... :D

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Otakar Pěnkava píše:
Na jaký email jsi psal upomínky?

Nejprve na info@mlink.cz poté také na mlinkcz@gmail.com

Dnes jsem se dozvěděl, že mám zablokovaný účet, protože jsem nezobrazoval reklamy. To mě fakt pobavilo, protože již od listopadu mám všechny plochy uzamčené, aby se na nich neprodávaly žádné nové reklamy, a minimálně půl roku nemám na webech jediný jejich odkaz.
Tak jsem napsal také žádost o vysvětlení na adresy: petrfri@volny.cz (Petr Friedberger) a hankafri@volny.cz (jednatelka společnosti Levné potraviny a majitelka domény mlink.cz Ing. Hana Havriljaková)
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Mlink už nevyplácí co já vím a pochybuji, že se peněz doženeme ....

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Klasika, klasika... Malá systémy bez smyslu, co se snaží konkurovat obrům, proti kterým nemají šanci... Vše se dalo čekat už na začátku. Ale lidi, kteří tam lezou se nikdy nepoučí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se