Marketing

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
zdravím všechny,

chtěl jsem se zeptat na váš názor ohledně zpětných odkazů na webu backlink.cz. Co jsem si tak přečetl na úvodu, web s dlouho historií má pod sebou něajkých 54 webů, na který je možno umístit zpětný odkaz. Sice tam nejsou vidět weby, za to jsou vidět hodnoty ranků a hlavně ceny na jednotlivé sekce. Mám tam vytipovány asi 3 weby jednoho stejného zaměření. Když to vezmu všeobecně, jsou ty ceny na umístění odkazu do jednotlivých sekcí přijatelné nebo se dá sehnat i levněji? Líbí se mi to, že má web za sebou dlouhou histori a velkou klientskou základnu. Díky za vaše tipy.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dej příklad, abych se tam nemusel registrovat. já osobně nacpu do zpětných odkazů měsíčně zatím přes 6tis. za kvalitní web dám klidně i 500/měs.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Dej příklad, abych se tam nemusel registrovat. já osobně nacpu do zpětných odkazů měsíčně zatím přes 6tis. za kvalitní web dám klidně i 500/měs.


A kam inzeruješ zpětný odkazy? No mě se tenhle systém líbí, je tam větší výběr webů + jsem se tam dočetl o nějaké slevě při delší spolupráci. Mám zaměření na auto-moto.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Zkuste nakup na www.prodej-odkazu.cz, je tam pres 300 webu. Do konce prázdnin lze vyuzit i akce, kdy nakupupujete umístění unikátního článku na web s ranky za 500 (resp 300 u webu novych bez ranku) "navzdy".

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Michal Kubíček píše:
Zkuste nakup na http://www.prodej-odkazu.cz, je tam pres 300 webu. Do konce prázdnin lze vyuzit i akce, kdy nakupupujete umístění unikátního článku na web s ranky za 500 (resp 300 u webu novych bez ranku) "navzdy".


Co to znamena "navzdy"?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
stephan píše:

Co to znamena "navzdy"?


Dokud web někdo nezruší. A nebo dokud se to autorovi webu bude hodit, když si to totiž nebudeš kontrolovat, tak nemůžeš věřit nikomu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Michal Kubíček píše:
Zkuste nakup na http://www.prodej-odkazu.cz, je tam pres 300 webu. Do konce prázdnin lze vyuzit i akce, kdy nakupupujete umístění unikátního článku na web s ranky za 500 (resp 300 u webu novych bez ranku) "navzdy".


Díky za tip. Oproti backlink.cz ale ceny o dost vyšší :/ Navíc je tam sice 300 webů, ale nevím, jestli to jsou kavlitní weby nebo ne. 300 kvalitních webů se mi zdá moc.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
peeeeta píše:

Dokud web někdo nezruší. A nebo dokud se to autorovi webu bude hodit, když si to totiž nebudeš kontrolovat, tak nemůžeš věřit nikomu.


Cekal jsem, ze nekdo prijde s podobnou odpovedi. Jenom by me zajimalo, jestli Michal Kubicek garantuje i nejakou minimalni dobu provozu webu?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
stephan píše:

Cekal jsem, ze nekdo prijde s podobnou odpovedi. Jenom by me zajimalo, jestli Michal Kubicek garantuje i nejakou minimalni dobu provozu webu?


No, ale má odpověď je správná.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
peeeeta píše:

No, ale má odpověď je správná.


Copak tvrdim opak?

Me proste zajima Michalovo pristup, protoze patri mezi uznavane osoby na ceskem internetu. Inzerenti po me neustale chteji "clanky s odkazy na stalo" a vzdy jim odpovidam, ze nic takoveho neznam, respektive nic takoveho nemohu zarucit. Kdyz ale inzerentum sdelim, ze jsem ochoten vlozit na web "clanek s odkazy" s garanci umisteni na 1 rok (max 2 roky) a pote uz za nic nerucim, tak takovou nabidku inzerenti odmitaji. (Pravdepodobne budu muset zacit vyuzivat PPP systemy, ktere maji takto nastavene podminyk) Pritom si myslim, ze je to daleko lepsi pristup, nez nekomu prodat "clanek s odkazy na stalo" a za par mesicu web zrusit.

Docela by me zajimala statistika doby umisteni "clanku s odkazy" na webech, nez byly tyto weby zruseny ci prodany novemu majiteli, ktery pote "clanky s odkazy" vymazal. Bohuzel data k podobne statistice maji pouze SEO agentury.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
stephan píše:

Copak tvrdim opak?


Neřekl jsem, že tvrdíš opak, jen, že to je tak jak je.
Bohužel nikdo neví, jak dlouho bude mít svůj web a ani, že ho někomu později neprodá, proto je vhodné domluvit se na nějakých podmínkách a nejlépe smluvně, ale většina inzerentů by chtěla článek kvalitní, za málo peněz a navždy a nejlépe na dost kvalitním webu. Ale takhle to nejde u mě kvalitní web nepíše PR články.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
weby, které inzerují prodej odkazů jsou pro odkazový profil zpravidla nevhodné

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to wico: ale jsou vhodné, pokud správně vybereš :-D.

to Michal Kubíček: nevim, kolik tam máš svoji provizi, ale máš to fakt "mastný"....jako nový web s rankem SR1 PR0 odkaz za 80Kč/měs. proboháááááá (btw. u konkurence 10-20Kč). Ti tam pak teda nasypu dalších mých 30 kvalitnějších webů s větším rankem a delší historii 30webu x 5odkazu x 80Kč = 12,000.00 Kč No, bez práce měsíčně dobrý :-D

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Už jsem se u backlinku taky regnul. tak uvidím, co mi tam vyčarujou :)

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
On Vám to Google zatrhne:-))

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Jirka52 píše:
On Vám to Google zatrhne:-))


Neplaš zbytečně ;)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
stephan píše:
Co to znamena "navzdy"?


Placla zavedla určitý standard, že trvá na zachování článků více, než rok. Takže řekněme, že je to déle než rok, nicméně, ještě se nestalo, že by takový článek byl po roce odstraněn.

-- 25.08.2013 14:02 --

stephan píše:
Docela by me zajimala statistika doby umisteni "clanku s odkazy" na webech, nez byly tyto weby zruseny ci prodany novemu majiteli, ktery pote "clanky s odkazy" vymazal. Bohuzel data k podobne statistice maji pouze SEO agentury.



Weby, které jsou v systému obecně neprodávám. Takže to neumím odpovědět na otázku, co bud e s články poté. Osobně, když naopak weby kupuji, do starého obsahu, pokud není úplně marný, nezasahuji.

-- 25.08.2013 14:04 --

wico píše:
weby, které inzerují prodej odkazů jsou pro odkazový profil zpravidla nevhodné



Což je samozřejmě paušalizující tvrzení. Jsou zde také kvalitní weby a i weby, které nemají přílišnou hodnotu (PR weby bez backlinků typu KutilZahradnik.cz). Záleží, co hledáš a samozřejmě, v jakém oboru se pohybuješ.

-- 25.08.2013 14:13 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
to wico: ale jsou vhodné, pokud správně vybereš :-D.

to Michal Kubíček: nevim, kolik tam máš svoji provizi, ale máš to fakt "mastný"....jako nový web s rankem SR1 PR0 odkaz za 80Kč/měs. proboháááááá (btw. u konkurence 10-20Kč). Ti tam pak teda nasypu dalších mých 30 kvalitnějších webů s větším rankem a delší historii 30webu x 5odkazu x 80Kč = 12,000.00 Kč No, bez práce měsíčně dobrý :-D


Naštěstí je řada jiných zákazníků, kterým ty ceny mastné nepřipadají. Půrměrná doba je nákupu je 6 měsíců, s tím, že cena se se stoupejícím rankem samozřejmě nemění.

Jinak nové weby do systému nepřijímáme. Z jednoduchého důvodu - systém předplatného u nás je třeba podložit garancí zachování odkazu a webu. To v případě cizích webů není možné.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se