Nápady & návrhy

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Docela často odpovídám v tématu, kde jsem jako poslední dával post, jedná se o témata, kde za nějakou dobu je třeba znovu odpovědět. Pro mě zásadní problém je ten, že příspěvek se neaktualizuje, jen se doplní nový text do mé poslední odpovědi, no a pak si tak nějak v některých vláknech povídám sám se sebou. Přijde mi to poměrně škoda, je tu tolik vláken, které končí postem posledního autora a rozvíjejí diskuzi dál, jenže vlákno je již odsunuto na další straně výpisu a nikdo na něj nereaguje.

Nedalo by se s tím něco dělat?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No napadají mě dvě možnosti jak to vyřešit buď zrušit spojování příspěvků a nebo nezařazovat do nové příspěvky pouze podle posledního příspěvku ale také podle poslední editace
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
S tímto jsem se taky setkal a byl bych pro zrušení spojování příspěvků. Chtěl jsem napsat novinku k danému tématu, ale tím, že jsem tam psal jako poslední, tak se to samozřejmě nikomu neukázalo jako nový příspěvek, což je chyba. Snad na tom Otakar zapracuje :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Spojování příspěvků jsem vypnul. Bohužel toho mám teď tolik, že to nestíhám vylepšit. Ale dávám to do todo listu a až bude čas, tak se na to podívám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též jsem si tohoto všiml a také si myslím, že je to škoda, že některá témata díky tomuto doslova zakrní. A vylepšení této stránky si myslím, že fóru by to mohlo výrazně i pomoci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nevýhodou je, že bude rásť počet príspevkov typu "aktuálne" pri ponukách.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nabídky a poptávky brzy dočkají vylepšení. Už jsem to plánoval minulý rok, ale nezbyl na to čas.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se